پیامک آموت

متن تبلیغاتی موثر برای جذب مشتری

زمان مطالعه: 7 دقیقه
متن تبلیغاتی موثر برای جذب مشتری
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

فهرست مطالب

جملات تاثیرگذار در تبلیغات + نمونه متن تبلیغات خلاقانه

تا نخری تا نمی‌خوره

%۵۰ تخفیف آخر فصل

پوشاک «اتوکشیده‌ها به‌جز برادر چروک».

این یک نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لباس است. نگارش متن تبلیغات خلاقانه مانند آبیاری یک زمین حاصلخیز است، شاید نتوانید حدس بزنید که دقیقا چه چیزی و به چه مقدار در آن رشد خواهد کرد، اما قطعا می‌دانید که رنگ سبزش از دوردست‌ها چشم همه را می‌گیرد.

نوشتن متن تبلیغاتی موثر برای جذب مشتری آنقدرها که تصور می‌کنید کار سختی نیست، چراکه بخش زیادی از سختی‌اش زاییده تعاریف و چهارچوب‌های ذهنی شماست. همین متن ابتدای مطلب را در نظر بگیرید، شکی نیست که تعدادی از خوانندگان آن را فاقد جوهره تبلیغاتی تصور می‌کنند. اگر شما یکی از این افراد باشید، حتما با خود می‌گویید آخر چطور این دوسه جمله قرار است مشتری را به فروشگاه من بکشاند؟!

این یکی از همان سوال‌هایی‌ست که از تعاریف نادرست برمی‌خیزد. در این مقاله به شما آموزش می‌دهم که چگونه به تبلیغات نگاه کنید تا اثربخشی آن را بهتر تشخیص دهید. همچنین خواهم گفت چطور برای کسب‌وکارتان یک متن تبلیغاتی خلاقانه و موثر در جذب مشتری بنویسید؛ و در نهایت برای نمونه چند متن تبلیغاتی جذاب برای دو صنف لوازم آرایشی و پوشاک مثال می‌زنم.

برای نگارش یک متن تبلیغاتی برای جذب مشتری و راه ‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی تاثیرگذار از پنل پیامکی آموت استفاده کنید.

 

جملات تاثیرگذار در تبلیغات

به نظر شما چه جمله‌ای در تبلیغات تاثیرگذار است؟ زمانی که یک متن تبلیغاتی خوب توجه شما را جلب می‌کند، چه چیزی شما را ترغیب به خرید می‌نماید؟ اجازه بدهید یک نکته پنهان را برای شما آشکار کنم، نکته‌ای که در همین سوال هم وجود داشت اما شاید به آن دقت کافی نکردید. لطفا سوال اخیر را مجدد بخوانید، چیزی بافتید؟

 

نکته مهم: هدف و غایت متن تبلیغاتی، نه دعوت به خرید، بلکه جلب توجه است! «دعوت به خرید» صرفا یکی از پیام‌های جانبی تبلیغات است. صدها و هزاران پیام وجود دارد.

 

بنابراین اشتباه است اگر در یک متن تبلیغاتی که توجه شما را جلب کرده، به دنبال عاملی برای ترغیب به خرید بگردیم. این دقیقا مانند این است که برای تست سلامت یک اتومبیل به رنگ آن توجه کنیم. مسئله مهم‌تر این است که اتومبیل حرکت کند! تمام اتومبیل‌ها اول با هدف حرکت کردن ساخته می‌شوند و سپس در بحث تنوع ظاهر، موضوع رنگ هم به میان می‌آید.

جملات تاثیرگذار در تبلیغات همه یک ویژگی مشترک دارند، آن‌ها جلب توجه می‌کنند. هدف همین است! ممکن است یک متن تبلیغاتی برای جذب مشتری باشد در حالی که متن تبلیغاتی دیگری صرفا به دنبال ایجاد آگاهی از برند است. زمانی که شما با متن تبلیغات خلاقانه جلب توجه می‌کنید %۹۰ راه را پیموده‌اید، %۹ آن تکنیک‌هایی است که حکم شاخ و برگ کار را دارند و %۱ باقی‌مانده هم ارسال این متون تبلیغاتی توسط خط شخصی، سیم کارت یا موبایل است.

 

پیشنهاد مطالعه : ارسال پیامک انبوه از خط شخصی ، سیم کارت یا موبایل

چگونه تبلیغ نویسی کنیم؟

نمونه متن تبلیغات ابتدای مقاله را دوباره بخوانید، چه چیزی شما را ترغیب به خرید می‌کند؟ عبارت «%۵۰ تخفیف». اما درصد تخفیف که خیلی جاها وجود دارد، از روی شیشه فروشگاه‌ها گرفته تا بیلبوردها و غیره و غیره، اگر یک لایه عمیق‌تر شویم، چیزی قبل از درصد تخفیف وجود دارد که باعث تاثیرگذاری این متن تبلیغاتی ساده است.

بهترین جملات تاثیرگذار در تبلیغات و بهترین متن تبلیغات خلاقانه را از کسانی بخواهید که بیش از ۱۰ سال در زمینه تبلیغات پیامکی تجربه و مشتری دارند. با مشاوران پیامک آموت رایگان صحبت کنید.

عبارت «تا تخری تا نمی‌خوره» و «اتوکشیده‌ها به‌جز برادر چروک» اول خواننده را به فکر وا می‌دارد. «تا نخری تا نمی‌خوره»! انگار یک جای آن می‌لنگد، اما با رسیدن به انتهای متن و کمی قلقلک ذهنی، تصویر لباس‌های تانخورده کم‌کم ظاهر می‌شود. این درگیری کوچک و ساده و حتی بی‌معنی، لنگری در ذهن خواننده می‌اندازد که باعث می‌شود متن تبلیغاتی شما زمان بیشتری در ذهنش ماندگار بماند.

زمانی که دید خود به تبلیغات را اصلاح کنید، تازه متوجه می‌شوید که پیامک‌های خدماتی مانند یادآوری نوبت نیز به نوعی متن تبلیغاتی هستند. یادآوری نوبت‌ مشتری باعث جلب توجه او می‌شود، و در انتهای آن پیامک، نامی از کسب‌وکار شما وجود دارد. شاید هم آدرس وب‌سایتی!

بنابراین تبلیغات روشی برای جلب توجه است، جلب توجه در دنیای شلوغ امروز که افراد صدها انتخاب پیش رو دارند مسئله خیلی مهمی است. در لایه بعدی، پیامی که مد نظر داشته‌اید را بیان می‌کنید.

 

این مقاله را از دست ندهید: بهترین سامانه پیامکی تبلیغات ارزان در نوروز ۱۴۰۱

 

نگارش متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

برای نگارش متن تبلیغاتی برای جذب مشتری چند نکته و راهنما وجود دارد که می‌توانند مانند چراغ راه عمل کنند. با درک اصول تبلیغات‌نویسی و روانشناسی یاد می‌گیرید که جملات تاثیرگذار در تبلیغات آنچنان هم سخت یا خاص نیستند. البته ذکر این نکته ضروری است که برای این کار، کمی خلاقیت و هنر قلم (برای نوشتن) لازم است.

نگارش متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

 1. پیام خود را کوتاه بیان کنید. توضیحات اضافه حوصله خواننده را سر می‌برد.
 2. کلمات یا عبارات مهم را بولد کنید.
 3. شکل شخصی‌سازی‌شده به آن بدهید. «تا نخری تا نمی‌خوره» گویی مستقیما با خواننده صحبت می‌کند.
 4. فراخوان عمل قرار دهید. نمونه متن تبلیغاتی ابتدای مقاله چه ضعفی دارد؟ آدرس یا شماره در آن نیست. خواننده‌ها کم‌حوصله هستند، لقمه را برای‌شان بجوید.
 5. ضرورت ایجاد کنید. اگر می‌خواهید تخفیف اعلام کنید، مهلت پایان برای آن قرار دهید تا خواننده جدی‌تر به خرید فکر کند.
 6. از نکات روانشناسی استفاده کنید. ذهن انسان نسبت به یک سری عوامل تحریک‌پذیرتر است. مثلا زمانی که پازل می‌رسد ناخودآگاه تمایل به حل آن دارد، یا زمانی که چیز اشتباهی می‌بیند، تمایل به درست کردنش دارد. نمونه متن تبلیغاتی ابتدای مقاله در اولین عبارت خود کمی ابهام و قلقلک ذهنی دارد و خواننده را لحظه‌ای به فکر وامی‌دارد که «معنی این عبارت چه بود؟!».
 7. از ادبیات بهره ببرید. متن تبلیغاتی شما می‌تواند درون‌مایه طنز یا تراژدی داشته باشد. می‌تواند احساسات خواننده را برانگیخته کرده و یا وجدان او را تحریک کند. تبلیغات مربوط به خیریه معمولا از این راه کمک‌ها را جذب می‌کنند.
 8. مسئله را از دید مخاطب ببینید. برای این که بتوانید آن حس مد نظرتان را به درستی انتقال دهید، سعی کنید مطلب را از نگاه مخاطب ببینید. اگر برای شما سخت است، متن تبلیغاتی را به شخص دیگری (مثلا یک همکار) بدهید و از او بخواهید احساس اولیه خود را بیان کند. معمولا این راه خیلی جواب می‌دهد.
 9. همه تکنیک‌ها را یک‌جا نچپانید! با استفاده از تمام موادی که در آشپزخانه یافت می‌شود هیچ‌وقت نمی‌توان غذای خوبی تهیه کرد. باید بدانید کدام مواد را کنار هم استفاده کنید.

برخی از این موارد استخراج‌شده از اسندکس (Esendex) هستند.

 

مقاله پیشنهادی: کاملترین راهنمای ارسال پیامک انبوه با اینترنت ملی در سال ۲۰۲۲

 

نمونه متن تبلیغات خلاقانه

جملات تاثیرگذار در تبلیغات

حال که نکات نگارش متن تبلیغات خلاقانه را بیان کردم، نوبت به نمونه متن تبلیغاتی برای دو صنف لوازم آرایشی و پوشاک است. حتی اگر در تیتر قبلی به خوبی مطلب را گرفته‌اید، از مطالعه این مثال‌ها نگذرید. مطالعه نمونه متن تبلیغاتی به شما کمک می‌کند ذهن خود را بازتر کنید. نویسندگان خوب، خودشان غالبا مطالعه‌کنندگان خوبی نیز هستند. مطالعه نمونه‌ها، به شما در ایجاد ایده و جرقه‌های فکری کمک شایانی می‌کند.

نمونه‌هایی که در ادامه می‌آورم ایده و مغز پیام هستند. شما با اطلاعات و پیام جانبی مد نظر خودتان و با توجه به اصول گفته‌شده این نمونه‌ها را تکمیل و برای خود شخصی‌سازی کنید.

به کمک سامانه ارسال پیامک انبوه آموت، توجه شهر را به کسب‌وکارتان معطوف کنید.

متن تبلیغات لوازم آرایشی

متن تبلیغات لوازم آرایشی

 • بین دوستات زیباترین باش.
 • اجازه بده زیبایی با صورتت تعریف بشه.
 • مثل ستاره بدرخش.
 • از تماشای آینه لذت ببر.
 • تو زیباترین هستی، ما فقط کمک می‌کنیم نشونش بدی.
 • فقط یک لمس ساده کافیه.
 • روزت رو زیبا شروع کن.
 • همیشه زیبا باش.
 • برای یک روز خوب، نیاز به آرایش زیاد نداری.
 • از زیباییت مراقبت کن.
 • طوری که همیشه آماده بیرون رفتن باشی.
 • زیباترین زنان، زیبایی خود را می‌پذیرند.
 • زیبایی در درون توست، مراقبت بیرونش با ما.
 • در چشم‌ها درخشان، در یادها موندگار باش.
 • آرایشی خوب است که زیبایی طبیعی شما را نشان دهد.
 • پوست تو ارزشمند است.
 • نیاز نیست شب بشوریش.
 • مراقبت از پوست، مراقبت از زندگی‌ست.

 

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لباس

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لباس

 • کمکت می‌کنیم خوش‌پوش‌ترین باشی.
 • با لباس بدرخش.
 • لباس با راهنمای حرفه‌ای استایلیست.
 • لباست شخصیت تو رو نشون می‌ده.
 • خوش‌ پوشی در حد بریدن انگشت هنگام پوست گرفتن نارنج.
 • خاص باش.
 • دلت نمی‌آد شب درش بیاری.
 • لباس مناسب استایل خودت رو بخر.
 • با ما فقط در نیمه پر لیوان باش.
 • تازه اما با اصالت.
 • مثل یک استایلیست بپوش.
 • یک پوشش مناسب، یک موفقیت چشمگیر.
 • نمی‌تونی از آینه دل بکنی.
 • وقتی راه می‌ری احساس خوشبختی می‌کنی.
 • به نگاه‌ تحسین‌ برانگیز دیگران عادت می‌کنی.
 • زیبایی رو بپوش.
 • تو زیبایی، زیباتر هم می‌شی.
 • قشنگ‌ترین مناظر زمین روی پوسته‌ست.
 • بذار لباست صحبت کنه.

 

در پایان اضافه می‌کنم برای ارسال متن تبلیغاتی، بهترین راه استفاده از پنل‌های پیامک است. سامانه‌های ارسال پیامک با تعرفه‌های مناسب و امکانات بسیار مثل ارسال پیامک بر اساس منطقه، صنف شغلی (به کمک بانک شماره موبایل)، بر اساس زمان و به کمک ابزارهایی مثل خطوط اختصاصی و خطوط خدماتی پیام متنی شما را با هر سرشماره‌ای که بخواهید به مقصد می‌رسانند، حتی اگر هدف شما از ارسال به بلک لیست مخابرات باشد!

 

سامانه پیامک آموت که پیشتر در متن معرفی کردم، پا را از این فراتر گذاشته و حتی قابلیت ارسال پیام صوتی هم دارد. به کمک یک سامانه پیامکی و توسط یک پنل، می‌توانید به هرکس که می‌خواهید متن تبلیغاتی ارسال کرده و از هر جایی مشتری جذب نمایید.

امتیاز
5/5

لینک مقاله:

مشترک خبرنامه ما شوید.

53 پاسخ

 1. سلام. من هنوز از پنل شما استفاده نکردم. برام بلک ارسال لیست به صورت تضمینی برام خیلی مهمه. اگه پنلتون این امکان رو داره و تضمینی ارسال می کنه حتما از پنل شما استفاده می کنم.

  1. نادر عزیز سلام
   شما میتوانید با ثبت نام در نسخه دمو رایگان پنل پیامکی آموت و انتخاب ارسال با گارانتی ارسال تضمینی به بلک لیست را تجربه کنید.
   در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام از طریق لینک زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید
   https://www.amootsms.com/contactus

 2. سلام. من چند مدتی هست که کلی هزینه کردم و پیامک های تبلیغاتی متنوعی رو برای شماره هایی که داشتم ارسال کردم و نتیجه خاصی نگرفتم. کمک به یک مشاور دارم آیا شما می تونید من رو راهنمایی کنید؟

  1. سید فتاح عزیز سلام
   نتیجه ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق خطوط تلفن همراه در مقایسه با خطوط تبلیغاتی، کاملا متفاوت است و اساسا اشتباه.
   پیشنها میکنم جهت مشاره رایگان با کارشناسان ما از طریق لینک زیر در ارتباط باشید.
   https://www.amootsms.com/contactus

 3. از وقتی که با سایت خوبتون آشنا شدم تصمیم جدی گرفتم که من هم تبلیغات به روش پیامکی رو شروع کنم. امروز دموی ده روزه رو فعال کردم. و فقط خواستم ازتون تشکر کنم. پنل راحت و با طراحی فوق العاده.

  1. شیرین عزیز سلام
   بسیار مفتخریم که سفر مشتری خوبی را تجربه کرده اید.
   تلاش می‌کنیم تا در آینده تجربیات خرید لذت‌بخش‌تری را برایتان فراهم کنیم.❤🙏

 4. برای جذب مشتری من راهکار های زیادی خونده بودم. ولی اصلا فکرش رو نمی کردم که با پیامک هم بشه مشتری جذب کرد. مرسی از مقاله مفیدتون.

  1. رضا عزیز سلام
   کاملا درسته ، امروزه کمپین های تبلیغاتی پیامکی و صوتی نقش بسیار مهمی رو در تبلیغات کسب و کارها ایفا می کنند.
   سپاس از نظرات ارزشمند شما ❤🙏

 5. سلام و وقتتون بخیر. من دو ماهی هست که از پنل پیامکی آموت دارم استفاده می کنم. خیلی راضی هستم و کار باهاش خیلی آسونه. ممنون از شما و خصوصا مقالات خوبتون.

 6. از متن های تبلیغاتی تون خیلی ایده گرفتم. دستتون درد نکنه.
  یکی از سایت های مورد علاقه بنده هستید و برای تکمیل دانش تبلیغ نویسی پیامکی همیشه به سایت شما رجوع می کنم.

  1. علیرضا عزیز سلام
   سپاس از همراهی شما
   تلاش می‌کنیم تا در آینده عالی‌ترین مطالب ممکن را برایتان فراهم کنیم.🙏🙏

 7. خیلی عالی بود. کلی ایده خوب برای نوشتن متن جذاب تبلیغاتی به ذهنم رسید که واقعا از تون ممنونم. من حقیقتا از یک پنل دیگه دارم استفاده می کنم اما پنل شما رو هم تستی استفاده می کنم و مقایسه خواهم کرد.

  1. سیما عزیز سلام
   خدمت‌رسانی به شما باعث افتخار ماست.
   همکاری با شما افتخار ماست. 🙏🌹

 8. سایت و پنل پیامکی خیلی خوبی دارید. من دو ماه میشه که از پنل خوب شما استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم.

  1. منصور عزیز سلام
   از خریدتان بسیار سپاسگزاریم. داشتن مشتریانی مثل شما باعث افتخار ماست. ❤🙌

 9. خیلی جالب بود. من خودم لوازم آرایشی دارم و حتما از این مثال و ایده هاتون استفاده خواهم کرد.

  1. مینا عزیز سلام
   خیلی خوشحالیم که براتون مفید بود
   باعث افتخارمونه ❤🙏

 10. این صفحه رو بوک مارک کردم تا هر وقت که خواستم پیامکی ارسال کنم یک بار دیگه نیم نگاهی به نمونه های فوق العاده شما بندازم.
  مرسی از مطالب ارزشمندتون.

  1. مریم عزیز سلام
   بسیار مفتخریم که مطالب برایتان مفید و موثر واقع شده است. 🌹🙏
   نظرات شما برای ما بسیار حائز اهمیت است.

 11. مثال و نمونه های قشنگی بودن. حتما از این ایده های قشنگتون استفاده خواهیم کرد.
  دستتون درد نکنه و خدا قوت.

  1. پریسا عزیز سلام
   خدمت‌رسانی به شما باعث افتخار ماست.
   امیدواریم در حد توقعاتتان ظاهر شده باشیم. 🌹🙌

 12. سلام. خیلی وقته که به دنبال یک پنل پیامکی خوب و مطمئن هستم. بعد از کلی جست و جو و تحقیق با چند پنل خوب آشنا شدم که یکیشون اموت بوده. برای تست از هر سه تا پنل استفاده کردم و واقعا بدون تعارف می تونم بگم که عالی بودید.

  1. بهزاد عزیز سلام
   از اینکه خدمات پیامک آموت را انتخاب کرده اید ، ممنونیم. ❤🙏
   تلاش میکنیم تا در آینده عالی ترین خدمات ممکن را برایتان فراهم کنیم.

 13. وقت بخیر. من برای وب سایت خودم نیاز به یک پنل پیامکی دارم. شما لیست بلک رو هم می تونید ارسال کنید. و آیا هر بار گزارش رسیده به گوشی رو هم برامون نشون میده؟

  1. شیلا عزیز سلام
   بله ارسال به بلک لیست پیامک آموت با گارانتیست و شما فقط هزینه پیام های ارسال شده را پرداخت می کنید
   همچنین ارسال به بلک لیست به سه روش با توجه به نیاز شما انجام میشود.
   در قسمت گزارشات میتوانید پیام های ارسال شده و پیام های ارسال نشده را بررسی کنید .

 14. سلام. چقدر این مطلب کاربردی بود. واقعا ممنون.
  واقعا کلمات مناسب می تونه معجزه کنه.
  خیلی سایت خوبی دارید و بهتون تبریک میگم.

  1. شکیلا عزیز سلام
   سپاس از همراهی و حمایت شما
   صمیمانه از نظرات ارزشمندتان قدردانی میکنیم. 🌹🙏

 15. بسیار عالی.
  خیلی جالب و آموزنده.
  مرسی از مطالب خوب سایتتون.
  من خیلی به این موضوع بازاریابی و فروش و افزایش رشد مشتریان علاقه مند هستم و حتما از مطالب شما استفاده خواهم کرد.

  1. سینا عزیز سلام
   بسیار خرسندیم که مطالب برای شما مفید و کاربردی واقع شده است.
   سپاس از همراهی و حمایت شما 🌹🙏

 16. وقتتون بخیر.
  خیلی این مقاله تون ارزشمند و کاربردی بود خصوصا برای من که به دنبال بهترین متن تبلیغی برای پیامک بودم.
  واقعا دستتون درد نکنه و خدا قوت می گم به شما و تیم خوبتون.

  1. رها عزیز سلام
   بسیار خرسندیم که مطالب براتون مفید و موثر واقع شده
   سپاس از همراهی و حمایت شما 🌹🙌

   1. منم از شما و خصوصا پشتیبانیتون متشکرم.
    چند وقتی هست که دارم از پنلتون استفاده می کنم. خیلی راضی هستم و به بقیه هم پیشنهاد می کنم.

    1. رها عزیز سلام
     از حمایت‌های بی‌دریغ‌تان سپاس‌گزاریم.❤🙏

 17. احسنت به شما و سایت خوب و این مقاله ارزشمندتون. من خیلی وقت بود که دنبال این بودم که چطور متن پیامکی اثر بخشی بنویسم تا اینکه بلاخره امروز با سرچ به این مقاله و توضیحات خوب شما رسیدم. واقعا ممنون و خدا قوت.

  1. زهره عزیز سلام
   بسیار خوشحالیم که مطالب براتون مفید و موثر واقع شده
   سپاس از همراهی و حمایت شما ❤🙌

 18. گرافیک سایت و عکس و توضیحات کامل و جامع وب سایتتون به قدری جذاب و حرفه ای بود که همون ابتدا ترغیب شدم که از پنلتون استفاده کنم. طرح رایگان رو فعال کردم و قطعا بعد از آن از دائمی آن استفاده خواهم کرد. تجربه کاربری لذت بخشی رو برای کاربرانتون بوجود آورده اید و برای این موفقیت بهتون تبریک می گم.

  1. مهدی عزیز سلام
   با سپاس از همراهی شما
   بسیار خرسندیم که ما را انتخاب کرده اید 🌸🙏

 19. واقعا هم همینطوره و عنوان و متن جذاب می تونه به شدت تاثیر گذار باشه. افسوس می خورم که تا حالا نشده یه پیامک تبلیغاتی جذاب برام ارسال بشه.

  1. نرگس عزیز سلام
   سپاس از همراهی و حمایت شما 🙏❤
   اگر نکته ای هم به نظرتون میرسه که میشه به مطالب اضافه کرد تا بهتر بشوند
   خوشحال میشیم که برامون کامنت بذارید

 20. بی نظیر و عالی بود. احسنت به شما و سایت خوب و توضیحات بسیار کاربردی و کلیدی در خصوص نحوه نوشتن پیامک تبلیغی. ممنون.

  1. بهزاد عزیز سلام
   حمایت شما برای ما بسیار ارزشمند است
   سپاس از همراهی شما 🙌🌹

   1. بنده نیز خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم. امیدوارم که همینطور عالی و آموزنده و کاربردی پیش برید.

 21. عالی بود. متاسفانه خیلی از شرکت ها کلی هزینه صرف ارسال این پیامک های تبلیغی می کنن اما یه کم به خودشون زحمت نمیدن که یادبگیرن چطور متن جذاب و غیر تکراری بفرستن. پیامهای تبلیغاتی که شخصا برای من ارسال میشه، اونقدر کلیشه ای هست که حتی بازش هم نمی کنم.

  1. درود میلاد عزیز
   خواهش میکنم باعث افتخاره که تونستیم نیاز کاربرانمون رو به درستی پاسخ بدیم.

 22. سلام. واقعا بهتون تبریک میگم که در این حوزه بهترین هستید. هم نحوه آموزش و مقالات و هم سرویس و خدماتتون. یعنی این بخش که چطور متن پیامک رو بنویسیم از مهم ترین بخش هاست که کلا شرکت ها بهش بی توجه هستن.

  1. سلام خانوم رشیدیان عزیز
   باعث افتخاره که خدمات و مطالب ما رضایت شما رو به همراه داشته.

 23. چقدر جالب و آموختنی.
  ما توی شرکت همیشه با این مشکل مواجه هستیم که چرا بازدید از لینکی که داخل متن اس ام اس میزاریم کم بازدید می خوره.
  بعد به این نتیجه رسیدیم که هیچ قلاب و یا جمله قابل توجهی رو استفاده نمی کنیم.
  ممنون از مقالات خوب تون.

  1. سلام مجید عزیز
   ازینکه مطالب ما برای شما مفید بوده و مورد توجهتون قرار گرفته بسیار خرسندیم.
   ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا به روزترین و مفید ترین اطلاعات رو براتون در صفحه بلاگ قرار بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات
محبوب ترین مطالب
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی مقالات

این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است

بهترین مقالات

عضویت در مجله‌ی پیامک آموت

برای اطلاع از تخفیفات و جشنواره‌های فروش از طریق پیامک شماره موبایل خود را وارد کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ورود
خرید پنل پیامک