ارسال پیامک به لیست سیاه

افراد بسیاری تبلیغات سیم‌کارت خود را مسدود می‌کنند. آیا انسداد خطوط تلفن به این معنی است که دیگر امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به آن‌ها وجود ندارد؟ نه! اما قبل از اینکه روش‌های ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را به شما بگوییم لطفا از یک موضوع حتما مطمئن شوید؛ اینکه پیام شما باعث ایجاد مزاحمت برای شخص گیرنده نشود. وضعیت جالبی نخواهد بود اگر مبلغ زیادی را صرف کمپین تبلیغاتی پیامکی کنید و در آخر ندانید چند درصد مخاطبان تبلیغات شما را دریافت کرده‌اند. به عبارت دیگر نمی‌دانید چه مقدار از سرمایه شما باز خواهد گشت. علاوه بر این، ممکن است بخواهید بنا به دلیلی پیام مهمی را به مشتریان خود بفرستید، مثلا موعد سرویس دستگاهی که خریده‌اند را یادآوری کنید یا خبر رسیدن یک محصول جدید را به آن‌ها بدهید.
ارسال پیامک به لیست سیاه

ما می‌دانیم که رسیدن پیام به مخاطب مهم است، به همین خاطر قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه را ایجاد کردیم.

سامانه پیامک آموت با استفاده از این قابلیت، رسیدن پیام به مخاطب را ضمانت می‌کند. برای ارسال پیامک به لیست سیاه از ۳ روش استفاده می‌کنیم:

1. خط خدماتی اختصاصی

بلک‌لیست روی تمام خطوط ارسال پیامک (پیش‌شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰) بصورت پیش‌فرض فعال است، اما در صورتی که قصد ارسال پیام اطلاع‌رسانی یا خدماتی داشته باشید، می‌توانید با خدماتی کردن خط اختصاصی‌تان، به همه پیامک بزنید حتی لیست سیاه.

علاوه بر ارسال اس ام اس به بلک لیست، خط خدماتی اختصاصی از ۳ ویژگی خوب دیگر برخوردار است:

۱. قابلیت دریافت پاسخ از سوی مخاطب

۲. کیفیت ارسال بالاتر از سایر روش‌ها

۳. قابلیت دریافت گزارش تحویل

برای خدماتی کردن خط اختصاصی شرایطی لازم است که در زیر مشاهده می‌نمایید. اگر راهنمایی بیشتری احتیاج دارید صفحه زیر را مشاهده کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

اپراتور ۰۲۱اپراتور ۱۰۰۰اپراتور ۲۰۰۰اپراتور ۵۰۰۰۱اپراتور ۵۰۰۰۴
حقوقیحقوقیحقوقیحقوقیحقوقی
دارای شناسه ملی و شماره ثبتدارای شناسه ملی و شماره ثبتدارای شناسه ملی و شماره ثبتدارای شناسه ملی و شماره ثبتدارای شناسه ملی و شماره ثبت
دارای ایمیل سازمانیدارای ایمیل سازمانیدارای ایمیل سازمانیدارای ایمیل سازمانیدارای ایمیل سازمانی
سفته ۵۰ میلیون تومانسفته ۲۰ میلیون تومانسفته ۲۰ میلیون تومانسفته ۲۰ میلیون تومانسفته ۲۰ میلیون تومان
سفته سازمان دولتی و خصوصیسفته سازمان خصوصیسفته سازمان خصوصیسفته سازمان خصوصیسفته سازمان خصوصی
گواهی امضاگواهی امضاگواهی امضاگواهی امضاگواهی امضا

2. خط خدمات عمومی

خطوط خدماتی انواع عمومی نیز دارند که توسط پیامک آموت فقط در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های خدماتی جهت ارسال پیامک خدماتی قرار داده می‌شود. این خطوط به صورت پیش‌فرض خدماتی هستند و نیازی به طی کردن مراحل حقوقی ندارد. شما می‌توانید با فعال‌سازی پنل و خرید یکی از بسته‌ها، از این قابلیت ویژه بهره‌مند شوید.

فعال‌سازی پنل و خرید یکی از بسته‌ها، از این قابلیت ویژه بهره‌مند شوید.

خط خدماتی عمومی نیز علاوه بر ارسال پیامک به لیست سیاه مزایایی دارد:

۱. کیفیت بسیار بالای ارسال

۲. قابلیت دریافت گزارش تحویل

۳. تعرفه مناسب پیامک

3. خط تبلیغاتی

بیشترین درخواست برای دور زدن لیست سیاه مربوط به ارسال پیامک تبلیغاتی است. سامانه پیامک آموت با در اختیار داشتن خطوط منحصربه‌فرد، قابلیت ارسال اس ام اس به بلک لیست را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این ویژگی در تمام تعرفه‌ها موجود است و شما می‌توانید به راحتی از آن بهره ببرید.

مزایای خط تبلیغاتی:

۱. ارسال به بلک لیست

۲. امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به همه مشتریان

۳. بدون نیاز به ارائه مدرک و سفته

۴. عدم نیاز به سخت‌افزار و سیم‌کارت

برای آشنایی بیشتر با خطوط منحصربه‌فرد تبلیغاتی پیامک با مشاوران ما در تماس باشید.

* تعرفه ی ارسال پیامک برای ارسال های غیر همراه اول با 120% افزایش محاسبه می گردد.
* در لحظه ی شارژ 30 ریال به ازای هر پیامک به مبلغ شارژ افزوده می شود.(بند “ی” تبصره 6 ماده واحده لایجه بودجه کل کشور در سال 1401)

روش های ارسال پیامک به بلک لیست مخابراتی

روش های ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی در جدول زیر بصورت اجمالی باهم مقایسه شده اند.
ویژگیخط خدماتی اختصاصیخط خدماتی عمومیخط تبلیغاتی
نمونه پیش شماره***۱۰۰۰***۳۰۰۰+۹۸۹
تعرفه۴۸۰ ریال۵۹۸ ریال۱۸۵۰ ریال
گزارش ارسالبلیبلیخیر
سرعت ارسالزیادزیادپایین
ارسال تبلیغاتخیرخیربلی

سوالاتی که می تواند به شما کمک کند…

بله. در سامانه پیامک آموت شما به ۲ روش می توانید پیام های خود را به لیست سیاه مخابراتی ارسال نمایید. در صورتی که پیام شما خدماتی می باشد و جهت اطلاع رسانی انجام می گردد می توانید از خط خدماتی عمومی (بدون نیاز به مدارک و سفته) استفاده نمایید. اگر بخواهید پیامک تبلیغاتی به مشتریان خود ارسال نمایید نیز پنل پیامکی آموت می تواند پیام تبلیغاتی شما را به همه ی مشتریان حتی بلک لیست ها ارسال نماید. جهت مشاوره بیشتر لطفا از طریق شماره ۰۵۱۳۱۷۷۷۲۰۰ با ما در ارتباط باشید.

گروهی از مشترکین سیم کارت های همراه اول و ایرانسل و دیگر اپراتورها، دریافت پیامک تبلیغاتی از اپراتورهای ارسال پیامک (۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰۱، ۵۰۰۰۲، ۵۰۰۰۵ و ۵۰۰۰۹) را بسته اند و پیامک های ارسالی از این خطوط به گوشی افراد بلک لیست نمی رسد. دقت داشته باشید که فقط پیامک انبوه تبلیغاتی به این افراد نمی رسد و پیامک با خطوط خدماتی به این افراد تحویل داده می شود.

گروهی از مشترکین سیم کارت های همراه اول و ایرانسل و دیگر اپراتورها، دریافت پیامک تبلیغاتی از اپراتورهای ارسال پیامک (۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰۱، ۵۰۰۰۲، ۵۰۰۰۵ و ۵۰۰۰۹) را بسته اند و پیامک های ارسالی از این خطوط به گوشی افراد بلک لیست نمی رسد. دقت داشته باشید که فقط پیامک انبوه تبلیغاتی به این افراد نمی رسد و پیامک با خطوط خدماتی به این افراد تحویل داده می شود.

کدام پنل اس ام اس متناسب با نیاز شما است؟

همین حالا مشاوره اختصاصی از ما دریافت کنید.