پنل پیامکی هوشمند بخرید

استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای رشد و توسعه‌ی کسب‌وکار

پنل پیامکی معمولی چیست؟ ابزاری که توسط آن می‌توانید به‌صورت انبوه پیامک ارسال کنید. پنل پیامک هوشمند چیست؟دستیاری که برای شما به‌صورت انبوه پیامک ارسال می‌کند.

دستیار بگیرید، نه ابزار!

اگرچه ابزارهای هوشمند هنوز آنقدر توسعه‌یافته نشده‌اند که خودمختار زحمت تمام امور رابه دست بگیرند، اما توانایی‌هایی دارند

 که آن‌ها را از ابزارهای غیرهوشمند متمایز می‌کند.نمونه‌ی بارز؟ موبایل‌های قدیمی و جدید.

همین امروز ثبت نام کنید و پنل هوشمند خود را تحویل بگیرید

پنل پیامکی هوشمند آموت چه توانایی‌هایی دارد؟

وجود امکانات سامانه پیامکی آموت، این سامانه را تبدیل به یک ابزار هوشمند می‌کنند. سامانه‌ای که زحمت کارها را به عهده می‌گیرد تا با کمترین هزینه (زمان) بتوانید بیشترین بهره را ببرید.

حتما می‌دانید که خطوط ارسال پیامک یکی‌دوتا نیستند و تعدادشان بسیار زیاد است. با این وجود هر خطی به‌صورت مستقل ممکن است دچار اختلال و یا بار ترافیک آن سنگین شود و ارسال شما را با مشکل روبه‌رو کند. سامانه‌ی پیامک آموت در زمان ارسال به‌صورت هوشمند بهترین خط را برای ارسال انتخاب می‌کند تا چنین مسئله‌ای اتفاق نیفتد.
یکی از بزرگترین مشکلات تبلیغات پیامکی، وجود مانعی به اسم بلک‌لیست مخابرات است. شما ۱۰ پیامک می‌فرستید، نصفش به مقصد نمی‌رسد چون خیلی از شماره‌ها در لیست سیاه هستند. در یک پنل عادی باید شماره‌های بلک‌لیست را جدا و از طریق دیگری ارسال کنید، اما در پنل پیامک آموت کافی‌ست تیک گزینه‌ی ارسال با گارانتی را بزنید تا سیستم به‌صورت هوشمند شماره‌های بلک‌لیست را تشخیص داده و پیامک‌ها را با خط مخصوص بلک‌لیست بفرستد.
حتما شما هم دوست دارید یک پیامک تبلیغاتی خفن داشته باشید اما نویسنده نیستید و در نگارش متن تبلیغاتی تخصص ندارید. اصلا نگران نباشید، سامانه‌ی پیامک آموت می‌تواند کیفیت پیامک شما را از نظر میزان عواطف و احساسات بسنجد و به شما بگوید پیام‌تان تا چه اندازه روی مخاطب تاثیر خواهد گذاشت.
شما کسب‌وکاری دارید و مشتریانی که مدام تعدادشان کم‌وزیاد می‌شود. آیا بهتر نیست اگر تعداد مشتریان فقط زیاد شود و ریزش مشتری به حداقل برسد؟! زمانی که اطلاعات مشتری را در دفترچه تلفن هوشمند پیامک آموت ذخیره می‌کنید، با کسب اجازه از شما، سیستم به‌صورت خودکار مناسبات مهم زندگی آن شخص (مثل تولد، سالگرد ازدواج و یا هر تاریخ دیگری که خودتان تعیین کرده باشید) را به وی تبریک می‌گوید و به این صورت مشتری هیچوقت شما را فراموش نمی‌کند
وب‌سرویس ابزاری است که نقش یک پل ارتباطی بین سامانه‌ی ارسال پیامک آموت و وب‌سایت یا اپلیکیشن شما را ایفا می‌کند. به کمک این ابزار، سامانه‌ی پیامک آموت مانند یک بازوی کمکی به کسب‌وکار شما متصل شده و به‌صورت هوشمند و خودکار در زمان لازم پیامک ارسال می‌کند. یک نمونه، ارسال رمز پویاست.
هوش سامانه‌ی پیامک آموت فقط در زمینه‌ی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نیست، بلکه این سیستم می‌تواند پیامک‌های دریافتی را خوانده و به‌صورت هوشمند به مشتریان پاسخ دهد. دیگر نیازی نیست که گوش‌به‌زنگ بایستید تا جواب مشتری را بدهید. حتی می‌توانید شرایط پاسخ‌دهی را تعیین کنید، مثلا از سیستم بخواهید فلان دسته از پیامک‌ها را با فلان ساعت تاخیر پاسخ دهد!
رابطه‌ی کسب‌وکار و مشتری به این شکل نیست که فقط یک بار نیاز به ارسال پیامک باشد درست نمی‌گوییم؟ گاهی لازم است یک پیام خاص به‌صورت دوره‌ای برای مشتری ارسال شده و یا مشتری مطابق الگوی خاصی یک سری از پیامک‌های شما را دریافت کند. سامانه‌ی پیامک آموت تمام الگوها را با تمام پیچیدگی‌هایش درک می‌کند و می‌تواند ارتباط با مشتری را ایجاد کرده و پرورش دهد!