افزونه های پیامکی برای وردپرس

آیا می خواهید وب سایت وردپرسی خود را به آسانی به سامانه پیامک آموت متصل نمایید، علاوه براینکه می توانید با استفاده از وب سرویس پیامکی این اقدام را به راحتی انجام دهید، با استفاده از افزونه های پیامکی وردپرس که تماما سفارشی شده توسط تیم توسعه پیامک آموت است، این اقدامات برای شما آسان تر شده است.

افزونه دیجیتس

Digits (افزونه ورود و ثبت نام با اس‌ام‌اس) یک پلاگین ارسال پیامک سایت‌های وردپرس است که از طریق آن امکان ورود و ثبت نام کاربران از طریق پیامک و کد OTP امکان‌پذیر خواهد شد.

افزونه دیجیتس یکی از کامل‎‌ترین افزونه‌ها در زمینه اتصال وردپرس به پنل‌های پیامکی است، و با افزودنی‌های بسیاری که دارد، شما را از سایر افزونه‌ها بی‌نیاز می‌کند.

برخی از ویژگی‌های این افزونه:

  • جلوگیری از ورود و عضویت جعلی
  • ثبت نام با شماره موبایل
  • پشتیبانی کامل از ووکامرس و ووکامرس فارسی

این پلاگین به شکلی طراحی شده که شما می‌توانید صفحه اختصاصی ورود و ثبت نام را برای وبسایت خود تعریف نمایید و از فیلدهای دلخواه در هر فرم استفاده کنید.

افزونه پیامک وردپرس WP SMS

WP SMS (افزونه اس‌ام‌اس وردپرس) یک پلاگین ارسال پیامک در فضای وردپرس (WordPress) است که تمام ویژگی‌های یک ابزار ارسال پیامک خوب را یکجا به‌صورت جامع و کامل ارائه می‌دهد و در عین حال سریع، سبک و ساده است.

افزونه پیامک وردپرس WP SMS
برای استفاده از این افزونه باید یک حساب کاربری یکی از درگاه‌های تحت پشتیبانی WP SMS را داشته باشید. نگران انتخاب درگاه نباشید، ما قبلا با تحقیقات کاملی، بهترین و امن‌ترین گزینه‌ها را در یک سبد برای شما گلچین کرده‌ایم.

افزونه پیامک ووکامرس

WooCommerce SMS (افزونه اس‌ام‌اس ووکامرس) یک پلاگین ارسال پیامک سایت‌های فروشگاهی وردپرس است که از ووکامرس استفاده می‌کنند. زمانی که مشتری با سایت شما تعامل می‌کند، اطلاعات به‌صورت پیامک برای شما یا مشتری ارسال می‌شود، مثل پیامک تایید خرید یا پیامک لغو خرید.

برخی از ویژگی‌های این افزونه:
این پلاگین به شکلی طراحی شده که شما می‌توانید متن پیامک را به صورت اختصاصی برای وب‌سایت‌تان سفارشی‌سازی کنید.