ارسال پیامک انبوه

پیامک انبوه (bulk sms) بهترین روش برای تبلیغات گسترده و به‌صرفه با استفاده از پنل اس ام اس است. با ارسال پیامک انبوه، در کمتر از چند دقیقه کسب‌وکارتان را به هزاران نفر معرفی می‌کنید.

روش‌های ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه از طریق نقشه

در این روش پیام شما به افرادی ارسال می‌شود که هنگام خرید سیم کارت، کد پستی منطقه مورد نظر شما را ارائه داده‌اند؛ ممکن است افراد پس از مدتی محل زندگی خود را تغییر بدهند اما همان کد پستی هنگام خرید سیم کارت ثبت شده است و پیامک شما هم به همان افراد ارسال می‌شود.

ارسال پیامک انبوه زمان‌بندی شده

شما می‌توانید طبق یک الگو یا زمان‌بندی خاصی پیام‌های خود را ارسال کنید و بر این اساس، نیاز به بررسی مداوم تقویم و مناسبت‌ها ندارید.

ارسال به بانک شماره شهرها

سامانه پیامک آموت دارای بانک شماره موبایلی جامع و بروز است که با استفاده از آن می‌توانید به شهرهای مختلف کشور پیامک ارسال کنید.

ارسال به بانک شماره مشاغل

ممکن است کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید مرتبط با شغل یا کسب و کار خاصی باشد؛ در چنین شرایطی بهتر است پیامک خود را برای همان مشاغل ارسال کنید تا هدفمندتر تبلیغ کرده باشید. پنل پیامک آموت بانک شماره مشاغل خود را به صورت بروز در اختیار کابران قرار می‌دهد.

ارسال پیامک انبوه رایگان را « 10 روز به صورت رایگان تست کنید.»

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

کاربرد پیامک انبوه تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر: پیامک انبوه چیست؟ – ارسال پیامک به مشاغل

جذب مشتری

فروش بیشتر

بازگردانی مشتریان قدیمی

اطلاع‌رسانی

ماندگاری برندتان در ذهن کاربر

کم هزینه‌ترین روش تبلیغات انبوه

نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی 

آموزش ویدئویی نحوه ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی برای چه کسانی مناسب است؟

سوالات رایج در مورد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

پیام‌ها ممکن است به دلایل مختلفی به مقصد نرسند؛ پیام‌هایی که به بلک‌لیست ارسال می‌شوند. این گونه پیام‌ها در صورت نرسیدن، هزینه‌شان به شما بازگردانده خواهد شد تا در کنار قیمت پنل پیامکی مناسب صرفه جویی تبلیغات داشته باشید. اما اگر دلیل نرسیدن پیام، مسائلی مانند خاموش‌بودن گوشی مخاطب، در دسترس نبودن شماره تلفن او و … باشد، به‌دلیل این‌که پیامک آموت در این مسئله قصوری نداشته، هزینه به کاربر برگشت داده نمی‌شود.

لیست سیاه مخابراتی در واقع آن دسته از افرادی هستند تمایلی به دریافت پیامک تبیلغاتی نداشته‌اند و پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی برایشان ارسال نشود.

بله. برای ارسال پیامک به بلک‌لیست، در این صفحه 3 روش ذکرشده که از طریق پنل اس‌ام‌اس آموت انجام می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا از طریق 05131777200 با ما تماس بگیرید.