web-servis-payamak اموت

وب سرویس پیامک

وب سرویس پیام کوتاه یک پل ارتباطی ساده بین پنل اس ام اس آموت و نرم‌افزار، سایت یا سایر خدمات شماست. با وب‌سرویس، سامانه پیامک تبدیل به ابزاری در بدنه خدمات شما شده و سهولت استفاده از کسب و کارتان را برای کاربران شما به ارمغان می‌آورد.

نمونه کدهای وب سرویس پیامک آموت

مهم نیست از چه زبانی برای برنامه‌نویسی استفاده می‌کنید، مستندات وب‌سرویس، API پیامک آموت و نمونه کدهای آن برای شما آماده و بروز است. با استفاده از آن‌ها پیامک آموت را به خدمات خود متصل و از قابلیت‌هایی از قبیل وب سرویس ارسال پیامک، وب سرویس دریافت پیامک، وب سرویس ارسال کد یکبار مصرف(OTP)، وب سرویس ارسال انبوه پیامک و دیگر وب سرویس های پیامکی استفاده نمایید. جهت مشاهده ی کامل لیست وب سرویس های پنل اس ام اس آموت روی گزینه ی مستندات وب سرویس کلیک نمایید.

kod-haye-web-servis آموت
emkanat-web-servis1 آموت

امکانات وب سرویس سامانه پیامک

با کمک وب‌سرویس پیامک آموت امکاناتی از قبیل ارسال سریع، ارسال گروهی، دفترچه تلفن، ارسال رمز یک‌بارمصرف (کدهای OTP)، ارسال انبوه پیامک، دریافت پیامک، ارسال پیامک با الگو و بیش از 60 وب سرویس پیامکی دیگر دریافت می‌کنید. علاوه بر این‌ها، با پشتیبانی ۲۴ ساعته و مهلت ۱۰ روزه تست رایگان (وب‌سرویس پیامک رایگان در تمام پکیج ها موجود است) می‌توانید قبل از پرداخت هرگونه مبلغی، تمامی امکانات سامانه پیامک آموت و مناسب بودن آن‌ها را بررسی کنید.

امکاناتی که هر وب سرویس به شما می دهد

وب سرویس ارسال

وب سرویس ارسال انبوه/منطقه ای

وب سرویس دفترچه تلفن

وب سرویس کاربران (نمایندگی)

وب سرویس دریافت

وب سرویس زمان بندی

وب سرویس تیکت

وب سرویس پیامک صوتی

سوالاتی که می تواند به شما کمک کند…

بله، شما می توانید با ثبت نام اولیه در پنل پیامک آموت، دموی ۱۰ روزه ی رایگان خود را ایجاد نمایید و در این مدت می توانید از سامانه پیامکی بصورت رایگان استفاده نمایید. جهت ثبت نام اولیه و دریافت پنل اس ام اس رایگان ۱۰ روزه، روی گزینه ی «فعال سازی رایگان» کلیک نموده و موارد درخواستی را وارد و ثبت نام خود را کامل کنید.

جهت استفاده از وب سرویس پیامکی، محدودیتی در خرید بسته های مختلف ندارید زیرا در سامانه پیامک آموت تمامی امکانات در همه ی بسته ها یکسان می باشد و فقط زمان استفاده از سرویس متفاوت می باشد. نکته ی قابل توجه این است که قابلیت وب سرویس پیامک با خرید هر کدام از سرویس ها و بسته ها فعال می شود و نیازی به پرداخت مبلغ مازاد ندارید.

بله، پنل اس ام اس آموت با وب سرویس های مختلف و خطوط خدماتی عمومی امکان ارسال کد های OTP را به شما می دهد. قابل ذکر است که رمز های یکبار مصرف در کمتر از ۱۰ ثانیه به همه ی مخاطبین حتی شماره های بلک لیست می رسد و محدودیتی روی تعداد ارسال کد ها نیز وجود ندارد. جهت دریافت اطلاعات دقیق تر در این رابطه می توانید از طریق تیکت و یا تلفن ۰۵۱۳۱۷۷۷۲۰۰با همکاران فنی ما در ارتباط باشید.

در پنل پیامک آموت امکان اتصال به تمامی زبان های برنامه نویسی می باشد. در بخش مستندات وب سرویس شما می توانید، متد های فوق العاده به همراه نمونه کدهای موجود را مشاهده نمایید و با یک کلیک تست اولیه را انجام دهید.