web-servis-payamak اموت

وب سرویس چیست

وب سرویس پیامک آموت مانند یک پل ارتباطی بین پنل پیامک آموت و نرم‌افزار، سایت یا سایر خدمات دیجیتالی شماست. به کمک وب‌سرویس اس‌ام‌اس، سامانه پیامک آموت مانند یک بازوی کمکی به کسب‌وکار شما متصل شده و در زمان نیاز به ارسال یا دریافت پیامک می‌پردازد.

کدهای وب‌سرویس پیامک آموت

مستندات، API و نمونه کدهای وب‌سرویس پیامک آموت برای تمام زبان‌های برنامه‌نویسی آماده و بروز هستند. با استفاده از این کدها، شما می‌توانید پیامک آموت را به خدمات خود متصل کرده و از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

kod-haye-web-servis آموت
emkanat-web-servis1 آموت

امکانات وب‌سرویس پیامک آموت

به کمک وب‌سرویس پیامک آموت امکانات زیر را دریافت می‌کنید:

  • ارسال سریع
  • ارسال گروهی
  • دفترچه تلفن
  • ارسال رمز پویا (OTP)
  • ارسال انبوه پیامک
  • دریافت پیامک
  • ارسال پیامک با الگو

با وب‌سرویس پیامک آموت بیش از 60 قابلیت دریافت می‌کنید. پشتیبانی وب‌سرویس ۲۴ ساعته بوده و مهلت ۱۰ روزه تست رایگان دارد (وب‌سرویس پیامک رایگان در تمام پکیج‌ها موجود است).

امکانات هر وب‌سرویس چیست؟

وب سرویس ارسال پیامک

وب سرویس ارسال انبوه/منطقه ای

وب سرویس دفترچه تلفن

وب سرویس کاربران (نمایندگی)

وب سرویس دریافت پیامک

وب سرویس زمان بندی

وب سرویس تیکت

وب سرویس پیامک صوتی

سوالاتی متداول در زمینه وب‌سرویس اس‌ام‌اس

بله، با ثبت‌نام در پیامک آموت به مدت 10 روز به‌صورت رایگان از پنل پیامک و تمام امکانات آن بهره‌مند می‌شوید. مرحله ثبت‌نام نیز کاملا رایگان است.

تفاوت سرویس‌های مختلف فقط در مدت زمان فعال بودن آن‌هاست، بنابراین فرقی نمی‌کند کدام یک را بخرید. وب‌سرویس در تمام طرح‌ها موجود است و به محض ثبت‌نام و فعال‌سازی پنل، بدون پرداخت هزینه جداگانه و کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله، به کمک وب‌سرویس و خطوط خدماتی عمومی امکان ارسال رمز پویا (OTP) را دارید. رمز پویا در کمتر از 10 ثانیه به مخاطب شما می‌رسد و بلک‌لیست نیز روی آن تاثیری ندارد، همچنین محدودیتی برای تعداد ارسال وجود ندارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق تیکت و یا تلفن ۰۵۱۳۱۷۷۷۲۰۰ با ما تماس بگیرید.

وب‌سرویس پیامک آموت به تمام زبان‌های برنامه‌نویسی متصل می‌شود. در بخش مستندات وب سرویس می‌توانید متدها را به همراه نمونه کد مشاهده و تست کنید.