voice-of-customer آموت

صدای مشتریان آموت

 

از کسب و کارهای کوچک تا سازمان های بزرگ سامانه پیامک آموت را انتخاب کرده اند.

جای شما در بین مشترکین سامانه پیامک آموت خالی است.

linearBack اموت
iran khodro

ایران خودرو

برای همکاری با یک سامانه پیامکی خوب تصمیم به انتخاب شرکت نرم افزاری آموت گرفتیم که در طی سالیان گذشته در همایش نشان تجاری درخشش خوبی داشته است، همچنین سامانه پیامکی اولین و بهترین ابزار مدیریت ارتباط این شرکت در سطح گسترده است.

alis

عالیس

مجموعه صنایع غذایی عالیس از همکاری با شرکت نرم افزاری آموت خرسند است و استفاده از پنل پیامکی این شرکت طی سالیان گذشته تاثیر زیادی در شناخته شدن این نام در بین مصرف کنندگان عزیز داشته است.این سامانه امکانات جامع و خوبی برای تبلیغات پیامکی و با قیمتی رقابتی عرضه می کند که در نوع خود بسیار شگفت انگیز می باشد.

ferdosi university

دانشگاه فردوسی مشهد

همکاری مجموعه دانشگاه فردوسی مشهد و گروه نرم افزاری آموت از اتفاقات خوب در زمینه پیشرفت دانش نرم افزاری بوده و این مجموعه از امکانات سامانه پیامکی آموت به خصوص وب سرویس پیامکی رضایت بسیاری دارد.

tehran university

دانشگاه تهران

سامانه پیامکی آموت با ارائه وب سرویس پیامکی قوی و سازگار با بسترهای مختلف نرم افزاری، ابزاری کاربردی برای بسترهای مختلف نرم افزاری، ابزاری کاربردی برای بسترهای دیجیتالی فراهم آورده است و همکاری با این مجموعه باعث ایجاد تجربه ای خوب و موفقیت آمیز شده است.

به شما قول می دهیم که استفاده از خدمات ما کسب و کارتان را متحول می کند،

همین حالا برای دریافت مشاوره اختصاصی اقدام کنید.

خانواده آموت به شما خوش آمد میگوید.

kerman motor

کرمان موتور

با توجه به گستردگی حجم ارتباطات پیامکی شرکت کرمان‌موتور و نیاز به یک سامانه جامع که توانایی ارائه گزارشات دقیق و با جزئیات کامل را داشته باشد، سامانه پیامک آموت را از شرکت نرم‌افزاری آموت تهیه کردیم و از خدمات آن رضایت بسیار داریم.

keshavarzi bank

بانک کشاورزی

ارائه کیفیت در کنار قیمت مناسب دلیل انتخاب پنل پیامک شرکت نرم‌افزاری آموت توسط مجموعه بانک کشاورزی است. سامانه پیامکی آموت، با توجه به حجم بسیار بالای پیام‌های مورد نیاز برای مشتریان این بانک، طی این سال‌ها توانسته به خوبی ارسال پیام را تضمین کرده و همیشه در دسترس بوده است.

shahrdari mashhad

شهرداری مشهد

همکاری مجموعه شهرداری مشهد با شرکت نرم‌افزاری آموت باعث افتخار و مباهات خطه خراسان بزرگ است. وجود شرکتی که در ارائه خدمات پیامکی رقیب سرسختی برای سایر شرکت‌های فعال در این زمینه است و با کسب رتبه اول برند برتر طی ۵ سال متوالی، توانسته خدمات باکیفیتی را در کنار قیمت رقابتی برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها از پایتخت مذهبی ایران ارائه دهد.

maskan bank

بانک مسکن

از مزایای سامانه پیامک شرکت نرم‌افزاری آموت سرعت ارسال این سامانه در ارسال رمز پویا برای مشتریان ماست. با توجه به زمینه خدماتی مجموعه بانک مسکن، نیاز به ارائه رمز پویا در کوتاه‌ترین زمان شاخص مهمی در سنجش کیفیت خدمات است و پیامک آموت این قابلیت را با قیمتی بسیار خوب عرضه می‌کند.

bimi novin

بیمه نوین

پشتیبانی سامانه پیامک شرکت نرم‌افزاری آموت یکی از فاکتورهای مثبت و قوی این شرکت است که مجموعه بیمه نوین در این زمینه به مهندسان و متخصصان پیامک آموت خسته‌نباشید می‌گوید و این باعث تعامل هرچه مفیدتر در همکاری این دو شرکت شده است.

bime iran

بیمه ایران

مجموعه بیمه ایران از همکاری با شرکت نرم‌افزاری آموت خرسند است و در زمینه ارسال و دریافت پیام‌های تبلیغاتی و خدماتی با استفاده از پنل پیامکی این شرکت رضایت کامل را داریم.

شما هم می خواهید به جمع مشتریان وفادار آموت بپیوندید؟

همین حالا مشاوره اختصاصی از ما دریافت کنید.