به خانواده بزرگ آموت خوش‌آمدید.

سامانه پیامکی آموت، با امکانات ویژه پیشرفته‌ترین سامانه ارسال دریافت و مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی شما میباشد.

درباره پیامک آموت

پیامک آموت یک سامانه جامع پیامکی است که در کنار تعدادی برند دیگر، تحت نظارت و هدایت شرکت نرم‌ افزاری آموت فعالیت می‌ کند. شرکت نرم‌ افزاری آموت در سال ۱۳۸۶ با هدف رشد و توسعه صنعت نرم‌ افزاری ایران تاسیس شد و با شماره ۲۷۲۹۵ به ثبت رسید. سه برند آوانک (سامانه پیام صوتی)، اوج (نرم‌ افزار مدیریت ارتباط با مشتری) و آلاوان (پلتفرم هوش مصنوعی) برادران پیامک آموت هستند که همگی با یک هدف طراحی و توسعه داده شده‌ اند.

برای ارسال پیامک به بلک‌لیست با سامانه پیامک آموت نیازی به دریافت مجوز ندارید!

توسعه کسب‌ وکارها با بهبود کمیت و کیفیت ارتباطات

نرم‌ افزاری آموت در حال حاضر به بیش از ۹۲۰۰۰ مشتری خدمت می‌ کند که از کسب‌ وکارهای محلی تا سازمان‌ های بخش خصوصی و دولتی سطح کشور را شامل می‌ شود و طی سال‌ های ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ (۵ سال متوالی) موفق به دریافت رتبه اول اصناف در همایش نشان تجاری شده است. همچنین این شرکت با ارتقا خود در سطح استانداردهای بین‌ المللی جزو برندهای دارای ایزو می‌ باشد.

پیامک آموت اولین محصول نرم‌ افزاری آموت است که با هدف ارائه سامانه پیام کوتاه جهت مدیریت ارسال و دریافت انبوهی از پیامک‌ ها در راستای اهداف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و عمومی شما ایجاد شده و سه ویژگی کلی دارد:

  • جامع و کامل است
  • راحتی و سهولت استفاده دارد
  • مقرون‌ به‌ صرفه و ارزشمند است

این سامانه بیش از ۱۳ سال است که خدمات خود را به سازمان‌ ها و کسب‌ وکارهای مختلف ارائه می‌ دهد و به لطف اعتماد مشتریان، موفق به کسب «نشان رضایتمندی مشتری» شده است. ما با نگاهی به آینده و به صورت مداوم در حال توسعه و ارتقای پیامک آموت هستیم و می‌ خواهیم بهترین تجربه استفاده از سامانه پیامکی را برای شما رقم بزنیم.

به پاس همراهی با شما مفتخر شدیم...

برند برتر 6 سال متوالی

معرفی تیم ما

مدیران

یوسف مذهب

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره

امید موحد

مدیر دپارتمان آوانک و پیامک

کارشناسان فروش و پشتیبانی

دانیال رجبی

کارشناس پشتیبانی

حمید عباس نیا

کارشناس پشتیبانی

کارشناسان تولید و توسعه

علی محمودی

برنامه نویس ارشد

مونا قربانی عبدی سعدآباد

کارشناس تولید محتوا

ساحل جواهری طهرانی

کارشناس تبلیغات