رهگذران را با پیامک تور کنید

طرح ویژه درآمدزایی برای کسب‌وکارها با تبلیغات پیامکی هوشمند

برای اولین بار در ایران! تکرار می‌شود برای اولین بار در ایران و فقط توسط سامانه پیامک آموت طرحی برای عموم ارائه شده که با آن می‌توانید هرچه می‌خواهید مشتری به طرف خود بکشانید! بهترین فرصت برای هر کسب‌وکاری که به دنبال جذب درآمد بیشتر است!

فرصت جدید درآمدزایی!

تا به حال وارد حرم مطهر حضرت رضا(ع) شده‌اید؟ زائرانی که به این بارگاه مقدس پا گذاشته‌اند پیامک خوش‌آمدگویی آن حضرت را دریافت کرده‌اند. سامانه پیامک آموت برای اولین بار در ایران این قابلیت را که با نام ارسال LBS خوانده می‌شود در اختیار عموم قرار داده است. با این قابلیت شما می‌توانید یک محدوده را انتخاب کنید تا هر وقت شماره‌ای وارد آن محدوده شد، پیامک شما برایش ارسال شود.

ارسال LBS چگونه عمل می‌کند؟

موبایل شما به نزدیکترین دکل مخابراتی متصل است، زمانی که شما مسافتی را جابجا و از محدوده آنتن‌دهی دکل خارج می‌شوید، موبایل شما به نزدیک‌ترین دکل بعدی متصل می‌شود. ارسال LBS در این لحظه عمل می‌کند، گویی پیامک‌های شما در دکل دوم آماده ارسال هستند و به محض این که شماره جدیدی وارد می‌شود، به سمتش حرکت می‌کنند.

ارسال LBS به درد کدام کسب‌وکارها می‌خورد؟

تمام کسب‌وکارها! این ویژگی آنقدر قدرت کاربرد تبلیغاتی و بازاریابی دارد که به سختی می‌توان کسب‌وکاری را از محدوده تاثیرش کنار گذاشت. به‌عنوان مثال کاربرد آن در صنعت گردشگری می‌تواند به این صورت باشد: تصور کنیم شما هتلی دارید، به کمک این ویژگی می‌توانید به تمام مسافران تازه‌ از راه رسیده پیامک خوش‌آمدگویی و استقبال گرم بفرستید و اتاق‌های خود را همیشه پر نگه دارید! زمینه کاری شما هر چه که باشد، از این قابلیت استفاده‌های خلاقانه و فوق‌العاده‌ای می‌توانید داشته باشید.

جزئیات ارسال LBS چیست؟

هزینه استفاده از ارسال LBS چقدر است؟