ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک انبوه

پیامک انبوه بهترین روش برای تبلیغات گسترده و به‌صرفه است. با ارسال پیامک انبوه، در کمتر از چند دقیقه کسب‌وکارتان را به هزاران نفر معرفی می‌کنید.

ارسال پیامک انبوه در کمتر از 10 ثانیه

خاصیت یک کمپین تبلیغاتی خوب در سریع بودن و سروصدای ناشی از خبرش است. با پیامک انبوه می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی پر سروصدا راه بیندازید و توجه همه را به یکباره جلب کنید.

ارسال پیامک سریع
ارسال اس ام اس از روی نقشه

ارسال پیامک انبوه از طریق نقشه

به کمک این قابلیت پنل پیامک آموت می‌توانید جامعه هدف خود را هدفمند و دقیق انتخاب کنید. مشتریان بالقوه شما در هر شهر، محله، منطقه یا خیابانی که باشند، برای شما قابل دسترس‌اند.

ارسال پیامک انبوه زمان‌بندی‌شده

تصور کنید برای هر 4 فصل سال، برنامه ارائه تخفیف ویژه دارید. به کمک پیامک انبوه زمان‌بندی‌شده، پیام‌های 4 فصل را از قبل در پنل قرار می‌دهید تا در زمان مقرر به انبوهی از افراد ارسال شوند. این قابلیت دقت و نظم کمپین تبلیغاتی شما را تضمین می‌کند.

send-sms-by-timing
send-sms

ارسال پیامک انبوه به سراسر ایران

تفاوتی ندارد مخاطب شما در کدام نقطه از کشور باشد و یا به امکانات رایج زندگی شهرنشینی دسترسی‌ داشته باشد یا نه، در هر صورت پیامک انبوه شما را دریافت خواهد کرد.

ارسال پیامک انبوه به بانک اطلاعات مشاغل

بانک اطلاعات مشاغل که از طرف پیامک آموت به رایگان در اختیار دارندگان پنل قرار می‌گیرد، شامل هزاران شماره تلفن معتبر از اصناف مختلف است که در کمپین‌های تبلیغاتی به دردتان خواهد خورد.

برای مثال، اگر فعال در صنعت تجهیزان امنیتی باشید، می‌توانید محصول خود را برای طلافروشان تبلیغ کنید.

sms-number-database

سوالات متداول در مورد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

پیام‌ها ممکن است به دلایل مختلفی به مقصد نرسند. پیام‌هایی که به بلک‌لیست ارسال می‌شوند، در صورت نرسیدن، هزینه‌شان به شما بازگردانده خواهد شد. اما اگر دلیل نرسیدن پیام، مسائلی مانند خاموش بودن گوشی مخاطب، در دسترس نبودن شماره تلفن او و… باشد، به دلیل این که پیامک آموت در این مسئله قصوری نداشته، هزینه به کاربر برگشت داده نمی‌شود.

بیشتر از یک پیامک (ارسال تکی)، ارسال انبوه حساب می شود.

خیر، هیچ تفاوتی در هزینه های ارسال انبوه یا تکی وجود ندارد.

چطور می‌توان از پیامک انبوه برای تبلیغات موثر استفاده کرد؟

ما بهترین ترفندهای ارسال پیامک انبوه را در اختیار شما می‌گذاریم.