پیامک آموت

نرم افزار مورد نیاز ارسال پیامک انبوه

زمان مطالعه: 5 دقیقه
آیا_برای_ارسال_پیام_کوتاه_انبوه_نیاز_به_نرم‌افزار_خاصی_است؟
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

فهرست مطالب

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق کامپیوتر راه‌های زیادی وجود دارد که برخی از آنها نیاز به نرم‌افزار و خرید سخت‌افزارهای خاص دارند و در برخی روش‌ها نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری نیست و راه‌اندازی آن به چیزی جز کامپیوتر یا گوشی شخصی شما نیازی ندارد.

فواید ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی برای کسب‌وکارها

فواید ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی برای کسب‌ و کار ها

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یک راه‌حل تجاری خوب برای کسب‌وکارهایی است که قصد دارند به گستره‌ی وسیعی از مشتریان احتمالی خود دسترسی داشته باشند و به صورت تک به تک پیشنهاد خود را به آنها ارائه دهند. راه‌اندازی یک کمپین پیامکی به معنای ایجاد کانالی برای دستیابی به مشتریان احتمالی در سراسر ایران است. هیچ تفاوتی ندارد که قصد شما از این کمپین افزایش آگاهی از برند در ذهن افراد باشد و مردم را هرچه بیشتر با خدمات و محصولات خود آشنا کنید و یا بخواهید محصولات جدید فروشگاه خود را بفروشید. کسب‌وکار شما هر ابعادی که دارد بازاریابی پیامکی می‌تواند شما را با صرف کمترین هزینه به خواسته‌هایتان برساند.

 

۱. ارتباط تک‌به‌تک با مشتریان احتمالی

ارتباط با مشتریان از طریق پیام کوتاه نسبت به دیگر شیوه‌های تبلیغاتی و بازاریابی صمیمانه‌تر است. چون شما پیشنهاد ویژه‌ی خود را به صورت مستقیم به دست مشتری احتمالی خود می‌رسانید. مشتری پیام کوتاه دریافتی خود را باز می‌کند و به صورت انفرادی پیام شما را می‌خواند. شما می‌توانید از این قابلیت و صمیمیت ایجاد شده نهایت استفاده را ببرید.

وقتی شما از افراد آدرس ایمیل آنها را می‌خواهید، آن‌ را خیلی راحت‌تر از شماره تلفن خود به شما می‌دهند. همین امر نشان‌دهنده‌ی این است که شماره تلفن چقدر برای هر کس شخصی است. حال متوجه می‌شویم که بازاریابی پیامکی چرا کانالی صمیمی است. افراد به صورت ناخوداگاه وقتی پیامک دریافت می‌کنند اعتبار و ارزش بیشتری از دیگر شیوه‌های تبلیغاتی برای آن قائل هستند چون آن پیامک شخصی است و فضای دوستانه‌تری را برای آنها فراهم می‌کند. کسب‌وکارها به راحتی می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و افراد را به سمت اهداف خود بکشانند.

 

۲. مقرون به صرفه

پیام‌های متنی بسیار ارزان قیمت هستند و نرخ بازگشت سرمایه بالایی دارند. شما برای معرفی یک محصول جدید که به تازگی آن را به فروشگاه خود آورده‌اید به مخاطبین هدف خود اطلاع رسانی می‌کنید و هزینه‌ای دقیقا متناسب با تعداد آن پیامک‌ها پرداخت می‌کنید.

بیایید فرض کنیم شما دارای یک فروشگاه لباس در شهر خود هستید و لباس‌‌های فوق‌العاده‌ای را برای زمستان یا بهار آورده‌اید. گزینه‌‌های بسیاری برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی آن به مردم شهر وجود دارد، مثلا:

 • می‌توانید بنر تبلیغاتی در سطح شهر نصب کنید که هزینه‌ی بسیار بالایی دارد و ناگفته نماند که فقط افراد خاصی که از محل نصب آن عبور کنند متوجه آن می‌شوند. البته به شرط اینکه بنر دارای طراحی خوبی باشد و حسابی توی چشم باشد
 • می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی تبلیغات کنید، مثلا از اینفلو‌ئنسرهای اینستاگرام استفاده کنید که این روش نیز هزینه‌ی بسیار بالایی دارد و در عین حال ممکن است افراد محدودی از ساکنین شهر شما آن تبلیغ را ببینند و به آن واکنش نشان دهند.
 • بهترین شیوه‌ی تبلیغ استفاده از ارسال پیامک انبوه است. چراکه شما می‌توانید دقیقا برای مردم شهر خود و بر اساس دکل‌های مخابراتی پیامک خود را ارسال کنید. در این حالت مطمئن هستید که هیچ هزینه‌ی اضافه‌تری پرداخت نکرده‌اید.

 

 • ارسال پیامک از طریق سامانه‌ی پیامکی

  ارسال پیامک از طریق سامانه‌ی پیامکی

  بهترین روش ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی برای کسب‌و‌کارها استفاده از سامانه‌ی پیامکی یا همان پنل پیامکی است. در این روش شما نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار و استفاده از هیچ‌ سخت‌افزار خاصی مانند مودم‌‌های GSM نخواهید داشت. در این روش تنها کافیست یک پنل پیامکی خوب و با امکانات بالا را تهیه کنید و با ورود به اکانت خود از طریق لپتاپ یا گوشی شخصی‌تان برای مشتریان احتمالی یا فعلی خود پیامک بفرستید.

  پنل پیامکی یک نرم‌افزار تحت وب است که پس از خرید آن از شرکت‌های معتبر مانند پنل پیامکی آموت، یک حساب کاربری به شما اختصاص داده می‌شود که برای ارسال پیامک کافیست به آن حساب وارد شوید و از خدمات متفاوت آن استفاده کنید. اما سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که از کجا شماره‌های مشتریان احتمالی خود را گیر بیاوریم و به آنها پیام ارسال کنیم؟

 

۱. ارسال پیامک انبوه با استفاده از بانک اطلاعاتی مشاغل

 در پنل‌‌های پیامکی معتبر و دارای امکانات فراوان مانند پنل پیامکی آموت بانک‌‌های اطلاعاتی شماره‌ تلفن مشاغل مختلف وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. به طور مثال اگر شما یک بازاریاب B2B هستید که می‌خواهید محصول یا خدمات خود را به صنف خاصی ارسال کنید، می‌توانید به بانک شماره تلفن آن صنف دسترسی داشته باشید.

۲. ارسال پیامک انبوه با استفاده از نقشه

 در پنل پیامکی آموت شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی به مردم یک منطقه مشخص، از محله گرفته تا یک شهر و استان نیازی به داشتن شماره موبایل افراد ندارید. بلکه کافیست منطقه‌ی مورد نظر را روی نقشه انتخاب کنید و پیامک خود را بنویسید. پنل پیامکی آموت به صورت خود کار بر اساس منطقه‌ای که شما روی نقشه انتخاب کرده‌اید پیام کوتاه شما را ارسال می‌کند.

ارسال پیامک با استفاده از مودم GSM

ارسال پیامک با استفاده از مودم GSM

یکی از راه‌‌های ارسال پیام کوتاه انبوه استفاده از مودم‌های GSM و نرم‌افزار مدیریت پیام کوتاه است. در این روش کسب‌وکارها باید اقدام به تهیه یک نرم‌افزار مدیریت پیام کوتاه و نیز یک مودم GSM  سیمکارتی کنند و بعد از راه‌اندازی آنها اقدام به ارسال پیام کوتاه انبوه کنند.

 • در این روش کارکنان یک کسب‌وکار باید به صورت دستی یا از طریق یک فایل اکسل شماره تلفن‌هایی که قصد ارسال پیام کوتاه به آنها را دارد در دفترچه تلفن نرم‌افزار وارد کنند و امکان ارسال پیامک انبوه به افرادی که شماره‌ی آنها را ندارند امکان پذیر نمی‌باشد.
 • ارسال پیامک گروهی به این روش با انتخاب دسته‌ای از شماره‌های وارد شده در دفترچه تلفن امکان پذیر است. همچنین قادر خواهید بود به صورت تکی برای افراد پیام کوتاه ارسال کنید.

 

همانطور که دیدیم:

کسب‌وکارها برای ایجاد یک کانال مستقیم به مشتریان فعلی و احتمالی خود از ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند. این سبک از بازاریابی آنان را قادر می‌سازد تا با صرف کمترین هزینه بیشتر بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشند. آنها برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی به صورت انبوه می‌توانند از دو روش استفاده کنند که بهترینش استفاده از سامانه‌ی پیامکی می‌باشد چرا که نه نیاز به نصب نرم‌افزار خاصی دارد و نه به سخت‌افزار خاصی نیاز دارد. افراد در این روش فقط کافیست وارد اکانت پنل پیامکی خود شوند و اقدام به ارسال پیامک مد نظر خود کنند.

امتیاز
5/5

لینک مقاله:

مشترک خبرنامه ما شوید.

20 پاسخ

 1. سلام. کد تخفیف فعال کردن پنل رو نمیدید برای همیشه می خوام از پنل دائمی شما استفاده کنم.

  1. پریسا عزیز سلام
   اطلاعات شما برای تیم فروش ارسال شد. لطفا با شماره ۰۵۱-۳۱۷۷۷۲۰۰ تماس بگیرید تا کد تخفیف را برایتان فعال نمایند.

 2. وقتتون بخیر. من تعرفه ارسال پیامک هاتون رو با چند پنل دیگه مقایسه کردم. قیمت هاتون خوبه فقط نمی دونم واقعا لیست ارسالی هاتون دقیق هست. میشه تست کرد؟

  1. پیام عزیز سلام
   نظر شما باعث افتخار ماست .
   پیشنهاد میکنم از نسخه دمو رایگان پنل پیامک آموت استفاده نمایید.
   در صورت وجود هر گونه سوال از طریق لینک زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   https://www.amootsms.com/contactus

 3. سلام. من جدیدا با پنل پیامکی و سایت خوبتون آشنا شدم. یکی از موارد جذاب سایتتون گزارش جامع و تجربه کاربری خوبیه که پنلتون داره.
  دستتون درد نکنه و خدا قوت.

  1. مرتضی عزیز سلام
   حمایت شما برای ما بسیار باارزش است.
   داشتن مشتریانی مثل شما باعث افتخار ماست 🌹🙏

 4. سلام. با پنل پیامکی آموت می توان از روی نقشه و با تفکیک ایرانسل یا همراه اول پیامک تبلیغاتی فرستاد؟

  1. آرمان عزیز سلام
   بله ، شما در بخش ارسال پیامک میتوانید انتخاب کنید کدام اپراتور مد نظرتان است.
   به علاوه مشاوره رایگان کارشناسان ما ، در پنل پیامک آموت راهنمای ارسال نیز قرار گرفته است تا روند ارسال را برای شما راحت تر کند.

 5. با توجه به تجربه چند ساله از امتحان انواع پنل های پیامکی واقعا می تونم بگم که سایت و پنل پیامکی آموت یکی از بهترین وب سایت های ارسال پیامک هست. چون تجربه کاربری خیلی خوبی داره و با توجه به نمودار و آمار واضح و گرافیکی زیبا خیلی به من کمک کرده.

  1. ثریا عزیز سلام
   از اعتماد و خرید شما سپاسگزاریم و از وجود مشتریان ارزشمندی مانند شما بسیار خرسندیم. ❤🙌

 6. سلام.
  واقعا از وقتی که از پنل شما استفاده می کنم و با پیامک های هدفمند مشتریان رو به سایت بر می گردونم فروشم چشمگیر افزایش پیدا کرده و این در حالی هست که قبلا واقعا اعتقادی به ان نداشتم و فکر می کردم که کسی پیامک تبلیغی رو نمی خونه.

  1. خاطره عزیز سلام
   بسیار خرسندیم که پنل پیامکی آموت برای شما مفید و موثر واقع شده است.
   خدمت رسانی به شما مشتری ارزشمند پیامک آموت افتخار ماست ❤🙌

 7. برای اولین بار از پنل پیامکی شما استفاده کردم. متن تبلیغ رو بسیار هوشمندانه و فکر شده نوشتیم و برای 20 هزار شماره ارسال کردیم. واقعا نتیجه عالی و اثر بخش بود.

  1. نادیا عزیز سلام
   از خرید و اعتماد شما سپاسگزارم
   داشتن مشتریانی مثل شما باعث افتخار ماست.

 8. ارسال پیامک با امکان تنظیم تاریخ و ساعت ارسال هم دارید توی پنلتون. مثلا ما تصمیم داریم پیامی رو ساعت ده شب ارسال کنیم و چون خودمون تا ساعت 7 بعد از ظهر شرکت هستیم، تنظیم کنیم که در اون ساعت مشخص ارسال بشه.

  1. جلال عزیز سلام
   بله پنل پیامک آموت امکان زمان بندی در ارسال را نیز داراست
   با ورورد به پنل شما میتوانید برای پیامک هایتان این قابلیت را نیز فعال نمایید

 9. چطور میشه از پنلتون استفاده کرد. حق اشتراک به چه صورته. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سیما عزیز سلام
   در مرحله اول شما میتوانید در پنل پیامک ثبت نام کنید و ده روز به صورت رایگان
   از پنل بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید و فقط هزینه پیامک ها را پرداخت کنید
   جهت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با کراشناسان ما تماس بگیرید.
   https://www.amootsms.com/contactus

 10. انصافا کارتون درسته.
  خیلی توضیحاتتون ساده و کاربردی بود. خوشحالم که با شما و سایت خوبتون آشنا شدم.

  1. درود خانوم رشیدیان عزیز
   باعث افتخاره که تونستیم رضایت شما عزیزان رو داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است

بهترین مقالات

ورود
خرید پنل پیامک