مجله آموت

تمام مقالات و مطالب آموزشی پیامک آموت را می‌توانید اینجا پیدا کنید. هر آنچه که برای رشد کسب‌وکار یا سازمان‌تان توسط ارتباطات پیامکی به آن نیاز دارید.
روش‌های جمع‌آوری شماره موبایل
پیامک تبلیغاتی

روش‌های جمع‌آوری شماره موبایل

در دنیای تبلیغات و گسترش کسب و کار از طریق جذب مشتری، جمع آوری داده همیشه حرف اول را زده است. این که چطور و از چه راهی بتوانید مخاطبان خاص خود را که می‌توانند بهترین انتخاب‌ها برای کسب و کار شما باشند پیدا کنید، از جمله تصمیماتی است که در همان ابتدای رونق کسب و کار خود باید بگیرید. انتخاب یک روش مناسب از میان روش‌های جمع آوری شماره موبایل مشتریان می‌تواند بزرگترین قدم در تحقق تصمیم ذکر شده باشد. در ادامه برآنیم تا انواع مختلف این روش‌ها را برای شما نام ببریم تا با انتخاب یکی از آن‌ها بتوانید تبلیغاتی مؤثر داشته و جامعه هدف خود را به راحتی پیدا کنید.

ادامه مقاله
انواع اپراتورهای پیامکی
پیامک انبوه

انواع اپراتورهای پیامکی (همراه با معایب و مزایای هر کدام)

حتما شما هم در طول روز با چندین پیامک تبلیغاتی که به خط تلفن همراه شما ارسال می‌شود، مواجه شده‌اید؛ صاحبان کسب و کارها از انواع اپراتورهای پیامکی جهت ارسال پیام تبلیغاتی به مخاطبان خاص و عام استفاده می‌کنند. شما هم اگر کسب و کاری مخصوص خود را راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید از این اپراتورها برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرده و در مسیر جذب مشتری بیشتر قرار بگیرید. در حال حاضر اپراتورهای مختلفی در کشور موجود هستند که شما پیش از اقدام باید مزایا و معایب هر کدام را به خوبی بررسی کرده و سپس یک پنل پیامکی جهت ارسال پیام‌های تبلیغاتی خریداری کنید.

ادامه مقاله
چگونه پیامک‌های حاوی لینک ارسال کنیم؟
پنل پیامکی

چگونه پیامک‌های حاوی لینک ارسال کنیم؟ (کاربرد + مزایا)

حتماً شما هم با پیامک لینک‌دار آشنا هستید و در برخی موارد از طریق لینک ارسالی در پیامک با فرستنده ارتباط برقرار کردید یا به صفحه و وب‌سایت او وارد شده‌اید. تنها با فشردن و یا کلیک کردن روی یک لینک از هر محل و مکانی، مشتریان شما با شما در ارتباط خواهند بود. پر واضح است که تعداد چند میلیاردی گوشی موبایل در سراسر جهان و امکان ارسال لینک در اس‌ام‌اس فرصت بسیار خوبی برای ارتباط با مخاطبین و مشتریان است.

ادامه مقاله
پیامک هدفمند
پیامک انبوه

پیامک هدفمند (راهنمای جامع نحوه ارسال پیامک هدفمند)

حتماً شما هم پیامکی دریافت کرده‌اید که از شما بخواهد تا برای دریافت سرویس یا خدمتی خاص از طریق لینک ارسالی وارد شده و به صفحه یا آدرسی مشخص مراجعه کنید! شاید بدانید که پیامک هدفمند چیست و شاید هم نه! شاید اعتقادی به پیامک‌های این چنینی ندارید، شاید خود شما از این سرویس برای معرفی کار و برند خود استفاده کرده‌اید یا تصمیم دارید استفاده کنید و شایدهای دیگر! در دنیای امروز که رقابت در بین کسب و کارها برای جذب مشتری و معرفی هر چه بیشتر خود به مخاطبین، بسیار شدید است و کسب و کارها سعی می‌کنند تا از طریق ابزارها و فرصت‌های مختلف بازاریابی کرده و مشتریان خود را جذب نمایند، یکی از ابزارهای قدرتمند که در دسترس است، ارسال پیامک هدفمند است. آیا شما اطلاعات لازم و کافی در مورد پیامک هدفمند و نحوۀ ارسال آن و کارآیی آن دارید؟ برای کسب این اطلاعات در ادامه با ما باشید.

ادامه مقاله
تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی
پنل پیامکی

تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی

در پنل‌های پیامکی خطوط به دو دسته خدماتی و تبلیغاتی تقسیم می‌شوند؛ خطوط خدماتی برای ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی و خطوط تبلیغاتی هم برای ارسال تبلیغات. نکته‌ مهمی که درباره خطوط خدماتی وجود دارد این است که این خطوط تعرفه پایین‌تری برای ارسال پیامک دارند؛ یعنی ارسال پیامک با خطوط خدماتی به صرفه‌تر از ارسال با خطوط تبلیغاتی محسوب می‌شود.
به همین دلیل کسب و کارهای بسیاری تمایل دارند که خطوط تبلیغاتی خود را تبدیل به خطوط خدماتی کنند که هم متعلق به کسب و کار خودشان باشد و هم تعرفه ارسال پیامک با آن مناسب‌تر باشد و بلک لیست را هم شامل شود.

ادامه مقاله
خط اشتراکی چیست؟
پنل پیامکی

خط اشتراکی چیست؟ (مزایا+ معایب)

شما برای ارسال پیامک انبوه نیاز به تهیه پنل پیامکی دارید که از طریق آن پیام‌های خود را ارسال کنید و از امکانات و قابلیت‌های مختلف آن استفاده کنید. بعد از اینکه پنل پیامکی را تهیه کردید، احتمالا سوال بعدی شما این است که از کدام خط باید پیامک ارسال کنم؟ در این مرحله بهتر است اطلاعات اولیه‌ای درباره انواع خطوط داشته باشید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
پنل‌های پیامکی به وسیله خطوط پیامکی، پیام شما را برای مخاطبین مد نظرتان ارسال می‌کنند؛ شما می‌توانید پس از تهیه پنل پیامک، از خطوطی که در پنل قرار داده شده است استفاده کنید یا خط اختصاصی مدنظر خودتان را تهیه کنید.

ادامه مقاله
راهنمای خرید پنل اس ام اس
پنل پیامکی

راهنمای خرید پنل اس ام اس

پنل SMS یک ابزار بسیار کارآمد برای ارسال پیامک انبوه است. فرقی نمی‌کند که با اهداف تبلیغات و بازاریابی قصد خرید پنل پیامکی دارید و یا به قصد ارسال هشدارها، اطلاعیه‌های فوری، تاییدیه‌ها و یادآوری‌ها از این ابزار استفاده می‌کنید. در هر حال ما در این مقاله با موضوع راهنمای خرید پنل اس ام اس، قصد داریم به شما بگوییم که با استفاده از این روش می‌توانید به‌راحتی و به صورت خودکار تغییر وضعیت سفارشات، تاریخ تحویل، شماره پیگیری و… را به مشتریان خود اطلاع دهید. به‌طورکلی خرید پنل پیامکی، یک راه‌حل ساده و ارزان برای ارتباط با مخاطبان است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا ارتباط خود را با مشتریان بهبود بخشند و بازاریابی و فروش خود را تقویت کنند.

ادامه مقاله
ارسال پیامک دوره‌ای چیست؟ (کاربرد+ ویژگی‌ها)
پیامک انبوه

ارسال پیامک دوره‌ای چیست؟ (کاربرد+ ویژگی‌ها)

امروزه ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برای کسب و کارها فرصتی را فراهم کرده است که از طریق آن می‌توانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. این در حالی است که ارسال این گونه پیامک‌ها به مشتریان زمانی ثمربخش است که علاوه بر قوی بودن پیام از نظر محتوایی، ارسال‌ آن‌ها هدفمند و مطابق با برنامه ریزی انجام شود. از این رو می‌توان گفت متن، تعداد و زمان ارسال پیامک از مهمترین فاکتورهایی است که نقش موثری بر نتیجه بازاریابی پیامکی کسب و کارها دارد. ارسال پیامک دوره‌ای از جمله امکاناتی است که کاربر با مشخص نمودن بازه زمانی دلخواه، پیام تبلیغاتی را به مشتریان خود ارسال می‌کند. اما لازم به ذکر است در ارسال پیامک دوره‌ای، قوانینی وجود دارد که می‌بایست به آن‌ها عمل شود.

ادامه مقاله
معرفی نرم افزار ارسال پیامک انبوه
پیامک انبوه

معرفی نرم افزار ارسال پیامک انبوه

اگر قصد داشته باشید پیامی را برای افراد زیادی ارسال کنید به چه شیوه‌ای عمل خواهید کرد؟ ارسال به یک یک افراد علاوه بر زمان بر بودن، هزینه بالایی خواهد داشت. در حالی که با وجود نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه می‌توانید در کمترین زمان پیام دلخواه خود را به افراد زیادی منتقل کنید.

ادامه مقاله
تفاوت خطوط ارسال پیامک 1000، 2000، 3000، 5000 و 9000
پیامک انبوه

تفاوت خطوط ارسال پیامک 1000، 2000، 3000، 5000 و 9000

برای ارسال پیامک به صورت انبوه باید یک خط مناسب تهیه نمایید. این خط با اتصال به پنل پیامکی شما ویژگی‌های خاصی را به همراه‌ می‌آورد. برای انتخاب خط مناسب باید با تفاوت خطوط ارسال پیامک و مزایا و معایب هر یک از خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 (50001، 50003، 50004) و 9000 آشنا شوید.

ادامه مقاله

پنل رایگان بگیرید!

نیازی به پرداخت هزینه نیست! فرم را تکمیل کنید تا پنل اس ام اس رایگان 10 روزه برای شما فعال گردد.