پنل اس ام اس تهران

تهران، پر جمعیت‌ترین شهر ایران است؛ به همین دلیل شناخت مخاطب هدف و بعد انجام تبلیغات در این شهر اهمیت زیادی دارد. در نتیجه چگونگی انجام تبلیغات و ابزارهای اجرای آن نیز مسئله‌ای مهم و حیاتی است.

پنل اس ام اس تهران امکان ارسال از روی نقشه را دارد

شما می‌توانید مناطق مدنظرتان را روی نقشه انتخاب کنید و به همان مناطق در شهر تهران پیامک ارسال کنید

پنل اس ام اس تهران امکان ارسال به کد پستی را دارد

شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را به کدهای پستی یک منطقه خاص در شهر تهران ارسال کنید.

پنل اس ام اس تهران امکان ارسال به بانک شماره تهران را دارد

با استفاده از بانک شماره تهران، شما می‌توانید پیامک خود را برای مشاغل تهران یا به تفکیک سن و جنسیت برای ساکنان تهران ارسال کنید.

خرید پنل اس ام اس در تهران

با خرید پنل اس ام اس در تهران، تبلیغات شما در شهر بزرگ تهران کاملا هدفمند خواهد شد. جمعیت شهر تهران بسیار زیاد است و اینکه بتوانید مخاطب هدف خود را مشخصا شناسایی و انتخاب کنید، نیاز به ابزارهایی خاص دارد. تهیه پنل اس ام اس به شما در شناسایی مخاطب هدف‌تان با روش‌های مختلف کمک می‌کند.

هزینه پنل پیامکی تهران

در شهر بزرگی مثل تهران هزینه تبیلغات مثل بیلبورد شهری و … به شدت زیاد می باشد و با بودجه هر کسب‌وکاری همخوانی ندارد. اما ارسال پیامک در شهر تهران، مثل دیگر شهرها، تعرفه‌ای مشخص دارد. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید، برای تبلیغات پیامکی هزینه کنید و نه بیشتر!
برای مشاهده قیمت ها شما می توانید با مشاوران تماس بگیرید یا با ورود به صفحه قیمت پنل پیامکی تبلیغاتتان را شروع کنید.

امکانات پنل پیامکی آموت در شهر تهران

احتمالا هزینه تمام شده در تصمیم شما برای انتخاب پنل پیامکی تاثیرگذار خواهد بود؛ شاید لازم باشد بدانید که تعرفه به تنهایی در تعیین هزینه تبلیغ شما دخیل نیست و عوامل مختلف دیگری وجود دارد.بعضی پنل‌ها هر کدام از امکانات خود را در بسته‌های خاصی ارائه می‌دهند؛ اما پنل پیامکی آموت تمام امکانات خود را در بسته‌های مختلف ارائه می‌دهد و شما با تهیه هربسته، به تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.شما با خرید سامانه پیامک آموت و استفاده از آن به عنوان بهترین پنل اس ام اس در تهران، می‌توانید کاملا هدفمند مشتریان بالقوه خود را تحت تاثیر قرار دهید.

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس تهران

لازم نیست بودجه خود را صرف تبلیغات برای افرادی کنید که در دسترس شما نیستند؛ شما می‌توانید با استفاده از امکان پیامپ (ارسال پیامک از روی نقشه) به افرادی پیام خود را ارسال کنید که از نظر موقعیت مکانی به شما نزدیک هستند و به آن‌ها دسترسی دارید.مشتریان پنل پیامک آموت در شهر تهران می‌توانند مناطق مختلف موردنظرشان را روی نقشه انتخاب کنند تا ما پیام را به شماره‌های همان منطقه ارسال کنیم.

ارسال پیامک انبوه در شهر تهران

«ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی» اولین دلیل وجود سامانه‌های پیام کوتاه بوده است. پنل پیامک آموت با ارائه 5 ویژگی اساسیِ یک پنل پیامکی باکیفیت، سعی در اجرای بهترین‌ کمپین تبلیغاتی دارد.

ارسال سریع
ارسال منطقه‌ای
زمان‌بندی ارسال
ارسال به سراسر ایران
بانک اطلاعات مشاغل

بهترین پنل اس ام اس در تهران

تفاوت مهم پنل‌های مختلف، در امکاناتی است که ارائه می‌دهند. اینکه این امکانات را چطور و در چه بسته‌هایی ارائه می‌دهند. در پنل پیامک آموت شما با خرید هریک از بسته‌ها می‌توانید از تمام امکانات استفاده کنید. حتی در دوره تست ده روزه هم استفاده از تمام امکانات برای شما امکان‌پذیر است.

تفاوت بسته‌های مختلفی که در پنل پیامک آموت ارائه می‌شود، فقط در مدت زمان فعال بودن آن است؛ یعنی تفاوتی در تهیه بسته یک ماهه یا دائمی وجود ندارد.

مشتریان پنل پیامکی آموت در شهر تهران

مشتریان پنل پیامک آموت در شهر تهران کسب‌وکارهایی هستند که موقعیت جغرافیایی و در دسترس بودن مشتری برایشان مهم است. اگر کسب‌وکاری محلی دارید یا صاحب هتل، رستوران و کسب‌وکارهای این چنین هستید، اینکه مشتریان شما در محدوده و منطقه خاصی باشند، برایتان مهم است. در چنین شرایطی باید از امکاناتی شبیه ارسال پیامک از روی نقشه یا ارسال پیامک زنده نیاز دارید که پنل پیامکی آموت در اختیارتان قرار می‌دهد.

اگر مایل هستید به مناطقی خاص از تهران پیامک ارسال کنید، دمو رایگان ده روزه آموت را ثبت‌نام کنید؛ پشتیبانان پیامک آموت با شما تماس خواهند گرفت تا روند انجام کار را برایتان توضیح دهند.