پنل اس ام اس تبریز

وب‌سایت آموت، یکی از بهترین مجموعه‌ها در خصوص ارائه پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه بوده که به صورت اختصاصی ارسال پیامک‌های شما در شهر تبریز را بر عهده می‌گیرد. در واقع سایت آموت این قابلیت را دارد تا امکانات خود را برای تمامی شهرهای ایران سفارشی‌سازی کند.

شما با عضویت در وب‌سایت ما و خرید پنل اس ام اس تبریز می‌توانید از امکانات این پنل برای جذب مشتری بیشتر در شهر تبریز استفاده کنید. کافی است وارد وب‌سایت آموت شده و با دریافت مشاوره تخصصی در این مجموعه عضو شده و ثبت‌نام کنید.

برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند
خرید بسته‌های ارسال پیامک تبلیغاتی در تبریز

شما در هر نقطه از ایران که باشید، می‌توانید برای خرید پنل اس ام اس از سایت آموت اقدام کنید. با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک در تبریز، امکان ارسال پیامک جهت تبلیغ، بازاریابی و معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهای مختلف در این شهر وجود دارد.
با خرید پنل اس ام اس در تبریز، خطی مجزا به شما اختصاص داده می‌شود تا با شرایطی بهتر بتوانید ارسال پیامک‌های خود را مدیریت کنید. برای خرید پنل اس ام اس در تبریز این امکان وجود دارد که شما به صورت رایگان ظرف مدت ده روز از پنل استفاده کرده و در صورت رضایت برای خرید آن اقدام کنید.
همچنین آموت سه پنل مجزا تحت عنوان پایه، اقتصادی و حرفه‌ای در نظر گرفته است که کسب و کارهای فعال در تبریز بنا به بودجه خود می‌توانند از آن استفاده کنند. پنل پایه که بسته‌ای یک ماهه است با قیمتی حدود 49 هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین پنل اقتصادی و حرفه‌ای نیز به ترتیب سه ماهه با قیمت 120 هزار تومان و یک ساله 439 هزار تومان در اختیار شهروندان تبریزی قرار می‌گیرد.

پایه

49 هزارتومان

یک ماهه

محبوب‌ترین

120 هزارتومان

سه ماهه

سودمندترین

439 هزارتومان

یک ساله

کامل‌ترین

899 هزارتومان

دائمی

مهمترین امکانات پنل پیامکی آموت در شهر تبریز

پنل اس‌لم‌اس تبریز امکان خرید خط اختصاصی را دارد

اطلاعات شما در پنل پیامکی آموت کاملا محفوظ باقی می‌ماند. همچنین شما می‌توانید پیامک‌های خود را به آن دسته از افراد که شماره‌های تبلیغاتی را در بلک لیست قرار می‌دهند، نیز ارسال کنید.

پنل اس‌ام‌اس تبریز امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه را دارد

شما با عضویت در وب‌سایت ما و خرید پنل اس ام اس تبریز می‌توانید از امکانات این پنل برای جذب مشتری بیشتر در شهر تبریز استفاده کنید. کافی است وارد وب‌سایت آموت شده و با دریافت مشاوره تخصصی در این مجموعه عضو شده و ثبت‌نام کنید.

پنل اس‌لم‌اس تبریز امکان خرید خط اختصاصی را دارد

با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک در تبریز، امکان ارسال پیامک جهت تبلیغ، بازاریابی و معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهای مختلف در این شهر وجود دارد.

امکانات پنل پیامکی آموت در شهر تبریز

مهمترین امکانات پنل پیامکی آموت، ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه و یکجا به مناطق مختلف تبریز است. با عضویت در آموت، کسب و کارهای تبریز می‌توانند به صورت سریع و در یک زمان‌بندی مشخص، پیامک‌های خود را به صورت انبوه ارسال کنند. هیچ محدودیتی در مناطق جغرافیایی ارسال وجود نداشته و همچنین شما می‌توانید بر اساس نقشه شهر تبریز، ارسال پیامک را مدیریت کنید.
همانطور که اشاره داشتیم، امکان خرید خط اختصاصی در تبریز برای ارسال اس ام اس و خرید پنل وجود دارد. با خرید این خط اختصاصی، کسب و کارهای تبریزی می‌توانند خدمات و محصولات خود را به مشتریان معرفی کرده و آن‌ها را از تخفیف‌ها مطلع کنند. همچنین امکان نظرسنجی از مشتریان و درخواست انتقاد و پیشنهاد از آن‌ها نیز وجود دارد.
اطلاعات شما در پنل پیامکی آموت کاملا محفوظ باقی می‌ماند. همچنین شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی خود را به آن دسته از افراد که شماره‌های تبلیغاتی را در بلک لیست قرار می‌دهند، نیز ارسال کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس در تبریز

در شهر تبریز مناطق و محله‌های متعددی وجود دارد و ارسال پیامک انبوه به تمام این مناطق توسط آموت امکان‌پذیر است. شما می‌توانید از روی نقشه، مناطق مورد نظر خود را انتخاب کرده و دستور ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس در تبریز را اجرایی کنید. بدین ترتیب مخاطبان و مشتریانی که بر روی نقشه مشخص کرده‌اید، پیام تبلیغاتی شما را دریافت می‌کنند

همچنین امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در زمان مشخص نیز وجود دارد. کافی است زمان‌های مورد نظر را مشخص کرده و دستور ارسال در زمان‌های تعیین‌شده را صادر کنید. اگر قصد ارسال پیامک از تبریز به شهرهای مختلف ایران را دارید، می‌توانید به آموت اعتماد کنید. در این سامانه امکان ارسال پیام انبوه به سراسر ایران وجود دارد.

یکی دیگر از امکانات جذاب آموت در ارسال پیامک انبوه در شهر تبریز، دسترسی شما به بانک اطلاعات مشاغل شهر تبریز است. با دسترسی به این بخش شما می‌توانید به اصناف مختلف شهر تبریز، پیام‌های تبلیغاتی ارسال کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

بهترین پنل اس ام اس در تبریز

یک پنل پیامکی خوب، سامانه‌ای است که شرایط لازم جهت تبلیغات و بازاریابی توسط پیامک انبوه را برای کاربران خود فراهم کند. آموت، بهترین پنل اس ام اس در تبریز بوده که هیچ‌گونه محدودیتی برای کاربران تبریزی خود اعمال نکرده و کامل‌ترین امکانات و خدمات را به کاربران ارائه می‌دهد.

مشتریان پنل پیامکی آموت در شهر تبریز

مشتریان پنل پیامکی در تبریز، می‌توانند درخواست خود را بر روی وب‌سایت آموت ثبت کرده و از کارشناسان مجموعه مشاوره بگیرند. مشتریان پنل پیامکی در شهر تبریز با ثبت‌نام رایگان به راحتی می‌توانند پیامک‌های تبلیغاتی خود را به سراسر ایران ارسال کرده و امکاناتی حرفه‌ای و نامحدود دریافت کنند.

هزینه پنل پیامکی تبریز

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، مشتریان تبریزی می‌توانند از چهار پنل پایه، محبوب‌ترین، سودمندترین و کامل‌ترین با قیمت‌های مختلف، انتخابی مناسب داشته باشند. همچنین در وب‌سایت آموت امکان محاسبه آنی قیمت پنل پیامکی نیز وجود دارد. شما با وارد کردن تعداد پیامک‌های مورد نظر می‌توانید هزینه پیامک با تعرفه مشخص‌شده را مشاهده کنید. همچنین اطلاعات لازم در این خصوص نیز حین محاسبه برای شما نمایش داده می‌شود.

اگر مایل هستید به مناطقی خاص از تبریز پیامک ارسال کنید،دمو رایگان ده‌روزه آموت را ثبت‌نام کنید پشتیبانان پیامک آموت با شما تماس خواهند گرفت تا روند انجام کار را توضیح دهند