بهترین امکانات پنل پیامکی را از آموت بخواهید.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

ارسال پیام از دکل های همراه‌اول

خرید خط خدماتی

ارسال پیام به مخاطبین که تمام پیام های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیام از دکل های ایرانسل

ارائه پنل نمایندگی

وب‌سرویس(api)

تعرفه های دلخواه پیامک و بسته تست رایگان

ارائه خط اختصاصی (سرشماره پیامکی ویژه)

ارسال پیام ‌صوتی

مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات بصورت رایگان

معرفی برخی امکانات سامانه پیامکی آموت

ارسال انبوه پیام تبلیغاتی:

«ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی» اولین دلیل وجود سامانه های پیام کوتاه بوده است. برای راه‌اندازی یک کمپین تبلیغات پیامکی خوب، شما به سامانه ای احتیاج دارید که از ۵ قابلیت اساسی برخوردار باشد:

  1. ارسال سریع
  2. ارسال منطقه ای
  3. زمان‌بندی ارسال
  4. ارسال به سراسر ایران
  5. بانک اطلاعات مشاغل

در سامانه پیامک آموت به هر یک از این ۵ ویژگی توجه ویژه داشته ایم تا بیشینه کیفیت را ارائه دهیم. اگر قصد راه‌اندازی تبلیغات پیامکی انبوه را دارید، جزئیات این امکانات را مطالعه کنید.

خطوط اختصاصی:

در صورتی که تمایل دارید در سامانه پیامکی خود امکان دریافت پاسخ را نیز داشته باشید، باید از خطوط اختصاصی که به صورت انحصاری در اختیار شما هستند استفاده کنید. خرید خط اختصاصی پیامک برای مواردی مثل نظرسنجی، انتقاد، پیشنهاد و… استفاده می شود. علاوه بر این، قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را به طور ذاتی درون خود دارد. برای مشاهده تفاوت انوع خطوط اختصاصی پیامکی و انتخاب بهترین مورد برای کسب و کارتان، جزئیات را مطالعه نمایید.

ارسال پیامک به بلک لیست:

بلک لیست یا لیست سیاه مخابرات آن دسته از کاربرانی هستند که با انتخاب گزینه عدم دریافت پیامک تبلیغاتی، راه را بر این شیوه بازاریابی سد کرده اند. قابلیت ارسال به بلک لیست به شما امکان می دهد به این گروه از افراد پیامک تبلیغاتی بفرستید. علاوه براین، گارانتی ارسال یکی دیگر از امکانات پنل پیامک آموت است که رسیدن اس ام اس شما به مخاطب را تضمین می کند. بنابراین دیگر از بابت تحویل پیامک ها به مخاطبان نگرانی نخواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر جزئیات را مطالعه کنید.

پیام صوتی:

می خواهید در ارسال پیام خود هیجان و احساس بیشتری به مخاطب القا کنید؟ این یک حقیقت روشن است که رفتار خرید مشتری بیشتر از آن که بر پایه منطق باشد، بر احساس و عواطف استوار است. به همین دلیل است که فروشندگان ترجیح می دهند با مشتری رو در رو صحبت کنند. ارسال پیام صوتی چنین قابلیتی را به شما ارائه خواهد داد.

با بیان پیشنهاد خود در قالب صدایی گرم و با لحنی هیجانی، ماندگاری پیام تبلیغاتی شما بیشتر می شود. آموت، در کنار ارائه سامانه پیامک متنی، سامانه پیام صوتی «آوانک» را نیز ارائه می دهد که حتی اگر خودتان تمایل به نوشتن و ضبط پیام با صدای خودتان نداشته باشید، ما با کمک استودیو و گوینده حرفه ای این کار را برای شما انجام می دهیم. حتما سری به «آوانک» بزنید.

امکانات سامانه پیامکی از چه جهت اهمیت دارد؟

تمام امکانات سامانه پیامکی آموت با هدف سهولت مسیر فروش برای تمامی کسب و کارها در ابعاد مختلف ایجاد شده است. این امکانات پنل پیامکی در مسیر جذب مشتری و فروش شما بسیار تاثیرگذار است و این روند را تسریع می‌کند. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره این امکانات و ارائه استراتژی رایگان فروش به شما هستند.

امکانات وب‌سرویس پنل پیامکی آموت

وب سرویس پیام صوتی
وب سرویس رمز یکبار مصرف
وب سرویس خدماتی
افزونه های وب سرویس
وب سرویس مخصوص سایت وردپرس
ورود به صفحه برنامه‌نویسان

برای مشاوره رایگان ما همیشه آنلاین هستیم!

سوالاتی که می تواند به شما کمک کند…

در سامانه پیامک آموت همه ی بسته ها دارای امکانات یکسان می باشند و شما با خریداری هر یک از آن ها می توانید تمامی امکانات سامانه پیامکی را داشته باشید. قابل ذکر است در پنل اس ام اس رایگان (دمو) نیز، شما می توانید از تمامی امکانات و حتی ارسال پیامک انبوه به مدت ۱۰ روز بصورت رایگان استفاده نمایید. 

امکاناتی از قبیل ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک خدماتی، خرید خط اختصاصی پیامک ، ارسال گروهی، دفترچه تلفن پیشرفته، ارسال به بلک لیست ها، ارسال پیامک حاوی لینک، ارسال پیامک زمان دار، ارسال هوشمند، گزارشات دقیق و کامل ارسال، دلیوری پیامک، بانک اطلاعاتی مشاغل بروز و کامل، ارسال منطقه ای (ارسال از روی نقشه)، دریافت پیامک و حدود ۳۰ امکان دیگر که می توانید با ثبت نام اولیه به صورت رایگان از امکانات کامل پنل اس ام اس آموت بهره ببرید.

ارسال پیامک به بلک لیست ها (ارسال به لیست سیاه) در پنل اس ام اس آموت از ۲ روش امکان پذیر می باشد. روش اول ارسال با خط خدماتی عمومی (بدون نیاز به سفته) می باشد که می توانید جهت ارسال پیامک های خدماتی به مشتریان خود، از این خطوط استفاده نمایید. روش دوم ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد بلک لیست می باشد که می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به افراد بلک لیست برسانید.