ارسال پیام با گارانتی

ارسال با گارانتی پیامک تبلیغاتی

فرقی نمی‌کند شما از کدام سرویس‌دهنده برای ارسال پیامک استفاده کنید، چراکه همیشه مشکلاتی سر راه شماست. مشکلاتی از قبیل خطوط بلک لیست مخابراتی (لیست سیاه) که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند، اصلا جای نگرانی نیست! پنل پیامک آموت با قابلیت ارسال تضمینی به شما این اطمینان را می‌دهد که پیام شما به دست همه ی مشتریان برسد.

ارسال با گارانتی ، خدمتی از پیامک آموت

یکی از بهترین مزایای پیامک آموت ارسال پیامک به صورت تضمینی می باشد که می توانید از طریق ارسال با گارانتی، پیامک های خود را به تمامی خطوط حتی بلک لیست ها انجام دهید

ارسال پیام با گارانتی

فعالسازی رایگان پنل و ارسال با گارانتی

هیچ دستورالعمل خاصی وجود ندارد! برای ارسال تضمینی پیامک، پنل خود را فعال کنید و کمپین پیامک تبلیغاتی خود را آماده و اقدام به ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود نمایید. پیامک آموت با تضمین پیام شما را به مخاطب می‌رساند. این یک قابلیت زیرساختی است که فقط با انتخاب ارسال پیامک با گارانتی، دیگر نیازی به هیچ اقدامی ندارد و اس ام اس تبلیغاتی شما به دست تمامی افراد می رسد.

 

  ثبت نام رایگان در پنل پیامک آموت

  خرید پنل اس ام اس (تفاوت تعرفه‌های مختلف، فقط در زمان آن‌هاست)

  ارسال پیامک و کمپین تبلیغاتی

 

مزایای ارسال پیامک با گارانتی

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مزیت ارسال تضمینی همین است که به عنوان مشتری پیامک آموت، خیال شما از رسیدن پیام به دست مخاطب و نتیجه دادن کمپین تبلیغاتی آسوده است، حتی اگر مخاطب شما در لیست سیاه باشد یا پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد باز هم پیامک تبلیغاتی شما را دریافت می کنند.

  ارسال به تمامی خطوط لیست سیاه مخابراتی (بلک لیست) و مسدودشده

  سهولت کاربری و قابلیت برنامه‌ریزی

  ارزشمند و در عین حال مقرون‌به‌صرفه

ارسال پیام با گارانتی
مشاوره رایگان
۰۵۱-۳۱۷۷۷۲۰۰