برای اولین بار در ایران

ارسال خودکار پیامک به شماره‌هایی که وارد محدوده جغرافیایی مد نظر شما می‌شوند.

پیامک آموت
پیامک آموت

6 دلیل استفاده شرکت ها از سامانه‌‌ی پیامکی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
سامانه پیامکی برای شرکت ها
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

فهرست مطالب

هر شرکت موفقی دیر یا زود به فکر راه‌اندازی سامانه پیامکی خود می‌افتد. از سال ۱۹۹۲، یعنی سالی که اولین پیامک در تاریخ فرستاده شد، تا همین امروز پیامک از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغاتی در تجارت بوده است و مورد استقبال شدید شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفته‌است. در این مقاله با ما همراه باشید تا چرایی این محبوبیت را بررسی کنیم و 6 دلیل شرکت‌ها و مؤسسات موفق برای استفاده از سامانه پیامکی را بررسی کنیم. 

۱. بازاریابی پیامکی هزینه‌ها را کاهش می‌هد!

فرض کنید در یک روز بهاری به ماهیگیری رفته‌اید و قرار است در دریایی بزرگ که هزاران گونه جانوری در آن زندگی می‌کند فقط یک تعدادی ماهی از یک گونه خاص را صید کنید و هیچ اطلاعی از خصوصیت‌های آن گونه و مکان احتمالی حضورش ندارید. درصد موفقیت شما برای صید این ماهی چقدر خواهد بود؟

مشتریان شما در دریایی به نام بازار همچون ماهیانی هستند که به محصول شما تعلق دارند. در حالت عادی شاید فکر کنید برای یافتن آنها و معرفی محصولتان به آنها مجبور به تبلیغات گسترده و سراسری هستید تا از میان هزاران نفری که تبلیغ را دریافت می‌کنند، مشتریان خود را بیابید. حال اگر پس از این‌همه مشقت پیام تبلیغ‌تان به قدر کافی برای جذب آن مشتری خوب نباشد چه اتفاقی می‌افتد؟ 

از آن‌جایی که پیامک حاوی اطلاعات دیجیتالی است، به شرطی که به صورت هدفمند ارسال شده باشد می‌توان آن را با جزئیات بسیار بالا تجزیه و تحلیل کرد و به نتایج مفیدی دست‌یافت. ارسال هدفمند یعنی شرکت‌‌تان آنها را در دسته‌بندی‌های مشخص ارسال کرده باشد. به عنوان مثال پیامک‌های مربوط به اخبار، پیامک‌های تبلیغاتی، پیامک‌های خدماتی و غیره، هرکدام در دسته‌بندی خاص خود باشند. در این صورت قادر خواهید بود تا با ارزیابی نتایج بدست آمده از آنها، روز به روز قدرت تاثیرگذاری پیام‌های خود را بهبود ببخشید و به این ترتیب با هدفمند‌تر شدن تبلیغات هزینه‌ها را کاهش دهید و در عین حال بیشترین نتیجه را بگیرید. چون می‌توانید رفته‌رفته محتوای پیامک‌های خود را به سمتی ببرید که بیشترین جذب مشتری را به همراه داشته‌باشند.    

۱. بازاریابی پیامکی هزینه‌ها را کاهش می‌هد!

۲. دسترسی به مشتریان تنها در چند ثانیه! 

شگفت‌انگیز نیست که بتوانید تنها با یک جمله که حاوی پیشنهاد ارزشمندی برای مشتری است، او را به مقصد مورد نظر خود ( مثلا صفحه‌ی فرود فروشگاه خود) هدایت کنید؟ خب اگر این دعوت از مشتریان تنها چند ثانیه طول بکشد چه می‌گویید؟ بله، این فوق‌العاده است.  پیامک بسیار سریع تحویل داده می‌شود و به همین دلیل کارآمد است. با پیامک فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا به مخاطبین هدفمند زیادی دست یابید. این یک فرصت استثنایی برای شرکت‌ها و مؤسسات مختلف است تا خدمات و محصولات جدید خود را به اطلاع مشتریان خود برسانند. 

درواقع مدیران با راه‌اندازی سامانه‌ی پیامکی برای شرکت‌ها و مؤسسات خود سریع‌ترین و شخصی‌ترین راه ارتباطی را با مشتریان خود می‌سازند و می‌توانند از طریق آن با صمیمیت بسیار پیشنهاد ارزشمند خود را در بازه‌‌های زمانی مختلف به آنها ارائه دهند. آیا کسی را سراغ دارید که حوصله‌ی خواندن تبلیغات طولانی که پر از مزیت‌ها و اطلاعات مثبت راجع به محصول است را داشته باشد؟ قطعا نه!  به هیچ عنوان نباید تبلیغات را با چنین اطلاعاتی پر کرد و به مخاطبین نمایش داد. به جای اینکار می‌توانید با یک جمله جذاب یا یک پیشنهاد عالی در پیامک آن‌ها را به صفحه‌ی فرود خود هدایت کنید و حالا می‌توانید هرچه می‌خواهید او را با مزایای محصول خود ترغیب به خرید کنید، چون حالا او تشنه است در مورد جمله‌ی جذابی که در پیامک خوانده است

 اطلاعات کسب کند. از طرفی استفاده از پیامک دیگر برای هرکسی، چه پیر و چه جوان به سادگی آب خوردن است و جای نگرانی نیست که آیا اصلا مخاطب هدف شما آن را می‌بیند یا نه. 

۴. پیامک پادشاه مکان و زمان است!

حتما بخوانید — هزینه‌ی ارسال و دریافت پیامک در پنل پیامکی

 

۴. پیامک پادشاه مکان و زمان است! 

در بازاریابی پیامکی این شما هستید که تعیین می‌کنید در کسری از دقیقه برای چند نفر و کجا تبلیغات خود را ارسال کنید. چه صد نفر و چه ۱۰۰ هزار نفر، هیچ تفاوتی نمی‌کند. حتی با استفاده از پنل‌های پیامکی پیشرفته مانند سامانه‌ی پیامکی آموت این امکان را خواهید داشت که محدوده‌ی جغرافیایی دریافت کنندگان پیام را نیز مشخص کنید، از یک محله کوپک گرفته تا کل کشور. چنین انعطاف و قدرت عملی خیره کننده است نه؟ 

به دلیل همین قدرت بزرگ و مهم است که شرکت‌ها و مؤسسات به دنبال راه‌اندازی سامانه‌ی پیامکی برای کسب‌و‌کار خود هستند و آن را تحولی چشم‌گیر در افزایش فروش خود می‌دانند.  

۵.  پیامک یک رسانه‌ی ارتباطی و بازاریابی قوی!

۵.  پیامک یک رسانه‌ی ارتباطی و بازاریابی قوی!

همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که جذب مشتریان جدید بسیار پر هزینه‌تر از حفظ مشتریان قدیمی و فروش دوباره به آنهاست. پس چرا وقتی به سادگی می‌توانیم مشتریان وفادار بسازیم این کار را نکنیم؟ 

به سادگی با کمک پیامک می‌توانید یک رسانه‌ی ارتباطی قوی برای مشتریان شرکت، مؤسسه یا سازمان و فروشگاه خود داشته باشید. افرادی که هنگام خرید یا دریافت خدمات، شماره‌ی موبایل خود را به شما می‌دهند پر پتانسیل‌ترین افراد برای تبدیل به مشتری وفادار هستند و شما نباید این فرصت فوق‌العاده را از دست بدهید. راه‌اندازی سامانه‌ی پیامکی برای شرکت شما یک قدم بزرگ به سمت ارتباط مؤثر با مشتری خواهد بود.

۶.  تبلیغات مقرون به صرفه!

هیچ روش بازاریابی دیگری را پیدا نخواهید کرد که چنین قابلیت‌ها و امکانات فراوانی را در اختیار شما و شرکت یا مؤسسه‌ی شما قرار دهد و تا این حد ارزان قیمت و مقرون‌به‌صرفه باشد. ارسال پیامک در میان شیوه‌های تبلیغاتی در ارزان بودن رتبه‌ی اول را دارد و به همین دلیل در میان شرکت‌ها و مؤسسات بسیار محبوب است. 

 

در صورت تمایل برای مشاهده‌ی تعرفه پیامک روی این لینک کلیک کنید.

 

همانطور که دیدیم

راه‌اندازی سامانه‌ی پیامکی برای شرکت‌ها و مؤسسات بسیار ضروری است. در این مقاله 6 دلیل حیاتی برای راه‌اندازی این سامانه‌ها را بررسی کردیم و حالا به خوبی می‌دانیم که یک پنل پیامکی می‌تواند چه تاثیر شگف‌انگیزی در کسب‌و‌کارمان بگذارد. درواقع سامانه‌ی پیامکی می‌تواند با قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای که در اختیار کسب‌و‌کارها می‌گذارد فروش چشم‌گیری را برای آنها به ارمغان بیاورد و نیز منجر به برقراری ارتباط مؤثر و طولانی مدت با مشتریان شود. به نظر شما کدام یک از دلایل فوق برای کسب‌و‌کارهای نوپا ضروری‌تر است؟

امتیاز
5/5

لینک مقاله:

مشترک خبرنامه ما شوید.

6 پاسخ

 1. بدون تعارف یکی از بهترین پنل های ارسال پیامک هستید که تا به حال ازش استفاده کردم. از سامانه های متعددی استفاده کردم که سامانه شما هم از لحاظ تجربه کاربری کاربر پسند و هم از لحاظ پشتیبانی خیلی عالی هستید.

  1. خضری نژاد عزیز سلام
   از خرید و اعتماد شما متشکرم
   همکاری با شما افتخار ماست 🌸🙏

 2. سلام و درود فراوان. من اگر بخوام پیامکی رو بنویسم که داخلش لینکی قرار بدم، چه راهکاری وجود داره که تعداد کاربرانی که روی لینک کلیک کردن رو بسنجم. ممکنه راهنمایی کنید یا اگر مقاله ای هست لینک بدید برم مطالعه کنم؟

  1. حیدری نژاد عزیز سلام
   شما تنها میتوانید از یو تی ام برای سنجیدن لینک های داخل پیامکتون استفاده کنید
   در آینده حتما در این مورد اطلاعات کاملی رو ارائه خواهیم کرد

 3. سلام. من یک سایت فروشگاهی وردپرسی دارم و نمی دونم چطور میشه کاربران سایت رو داخل پنل شما وارد کنم که هر وقت خواستم موضوعی رو پیامک کنم با زدن یک دکمه ارسال برای همه کاربرانی که داخل سایتم ثبت نام کرده اند، پیامک ارسال بشه. ممکنه راهنمایم کنید.

  1. درود خانوم کوهنورد عزیز
   حتما، پشتیبانان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند و راهنماییتون میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات
محبوب ترین مطالب
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی مقالات

این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است

بهترین مقالات

عضویت در مجله‌ی پیامک آموت

برای اطلاع از تخفیفات و جشنواره‌های فروش از طریق پیامک شماره موبایل خود را وارد کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.