پیامک آموت

4 تکنیک فروش به کمک پیامک

زمان مطالعه: 5 دقیقه
پیامک بیشترین نرخ بازدید
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

فهرست مطالب

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای ارتباط گسترده با مشتریان فعلی و احتمالی است.  شما به کمک پیامک می‌توانید شروع جشنواره تخفیفات و یا شارژ محصولات جدید خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاع  افراد بی‌شماری برسانید و این یعنی یک تحول بزرگ در فروش شما. اما این همه‌ی ماجرا نیست! در این مقاله با ما همراه باشید تا با شناخت ۴ تکنیک فروش به کمک پیامک به فروشی حتی بیشتر از سطح انتظارتان برسید و بازدهی و سودآوری خود را به بالاترین حد ممکن ارتقاء دهید.

پیش از اینکه به سراغ معرفی اولین تکنیک برویم باید بدانیم اصلا چطور می‌توانیم پیامک تبلیغاتی خود را به صورت گسترده برای افراد ارسال کنیم. راز دستیابی به چنین قدرتی استفاده از پنل پیامکی است.

هزینه راه اندازی پنل پیامکی

پنل پیامکی چیست؟

فرض کنیم شما صاحب یک فروشگاه محلی هستید و قصد دارید مشتریان خود را از محصولاتی که به تازگی آورده‌اید باخبر کنید و یا جشنواره‌ی تخفیفاتی راه‌ انداخته‌اید و می‌خواهید هرچه سریع‌تر اطلاع رسانی آن را انجام بدهید. پنل پیامک در این لحظه به کمک شما می‌آید! درواقع پنل پیامکی یک سرویس تحت وب است که به کمک آن می‌توانید به صورت انبوه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. علاوه‌براین بسیاری از پنل‌های پیامکی خوب، مانند پیامک آموت امکانات بسیار زیاد دیگری نیز به شما ارائه می‌دهند که برخی از آنها به شرح زیر است:

 •  ارسال پیامک انبوه به تمام خطوط همراه در سراسر کشور
 • ارسال پیامک انبوه در کمتر از ۱۰ ثانیه
 • ارسال پیامک بر اساس شهر و منطقه با انتخاب روی نقشه
 • ارسال پیامک بر اساس جنسیت و سن
 • ارسال پیامک به بانک اطلاعاتی مشاغل مختلف
 • ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات
 • ارسال پیامک حاوی رمز یکبار مصرف برای احراز هویت
 • ارسال پیامک صوتی

پنل پیامک آموت علاوه‌براین‌ها، ده‌ها قابلیت دیگر نیز دارد که اگر مایل به بررسی آنها هستید، کافیست به صفحه‌ی امکانات پیامک آموت سر بزنید.

۱. با پیامک به کمپین‌های خود شتاب بدهید! 

۱. با پیامک به کمپین‌های خود شتاب بدهید!

اگر تابه‌حال شانس درب فروشگاه شما را نزده است یک درب جدید بسازید! دری که رو به مشتریان باز شود و پشت آن پیشنهاداتی فوق‌العاده در انتظار آنها باشد. این به معنای راه‌اندازی یک کمپین خلاقانه و گسترش آن به وسیله‌ی ارسال پیامک تبلیغاتی است!

شتاب‌دهی کمپین‌ها و جشنواره‌های فروش یکی از کاربردی‌ترین تکنیک‌های فروش به کمک پیامک است. هماهنگ شدن پیامک با شیوه‌‌های بازاریابی دیگر با افزایش بهره‌وری آنها همراه است. درواقع این روش سریع‌ترین راه برای اطلاع‌رسانی کمپین‌های تبلیغاتی می‌باشد. شما از طریق پیامک این فرصت را دارید که شعار تبلیغاتی کمپین خود را برای افراد بیشماری ارسال کنید و از آنها بخواهید لینک صفحه‌ی فرود را باز کنند و یا به شبکه‌ی اجتماعی شما سر بزنند و در جشنواره‌ی فروش شما شرکت کنند. از طرفی هزینه‌ی تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی و فضای وب بسیار بالا است و اگر شما بخواهید به معنای واقعی کلمه در این بسترها دیده شوید باید هزینه‌ی زیادی را صرف تبلیغات کنید، حال اینکه ارسال پیامک با هزینه‌ی بسیار پایین‌تری نسبت به آنها اینکار را برای شما انجام می‌دهد. پس فقط کافیست یک شعار تبلیغاتی کوتاه و اثرگذار انتخاب کنید و به کمک پیامک آن را به جامعه‌ی آماری بالایی ارسال کنید. به زودی خواهید دید که رشد کمپین شما و بالطبع فروش‌تان بسیار سریع‌تر خواهد شد.

۲. با پیامک بیشترین نرخ فروش و بازدید را تجربه کنید!

فرصت فروش بزرگ  شما ممکن است درست همین جایی باشد که اکنون هستید، شاید مشتریان به خوبی این فرصت را نشنیده‌اند که هنوز خبری از آنها نیست! ممکن است مشکل در شیوه‌ی ارائه‌ی تبلیغ‌تان بوده است. حتما تا‌به‌حال برایتان پیش آمده است که درحال وقت‌گذراندن در اینستاگرام باشید و با تبلیغات فراوانی رو‌به‌رو شده باشید و آنها را مزاحم تفریح خود تلقی کرده و سریعا از آنها رد شده باشید. همچنین احتمالا برایتان پیش آمده است که صندوق ایمیل خود را باز کنید و با +۹۹۹ ایمیل خوانده نشده روبه رو شوید و بی تفاوت همه‌ی آنها را رها کنید. باید بگوئیم که شما در این تجربه تنها نیستید، بلکه مشتریان شما نیز مانند خودتان هستند!

در مورد تبلیغات با پیامک قضیه مانند مثال‌هایی که زدیم نیست. آمارها نشان می‌دهد 90% پیامک‌ها تنها در سه دقیقه‌ی اولی که بر روی گوشی افراد ظاهر می‌شوند توسط آنها خوانده می‌شوند!

حیرت‌انگیز است نه؟ پس اگر بدانید ۹۸% پیامک‌های تبلیغاتی توسط افراد حداقل باز می‌شوند چه می‌گویید؟ 

بدیهی است که این آمار به ما می‌گوید که تبلیغات از طریق پیامک بسیار مؤثر است، چرا که صدای کسب‌وکارمان را به گوش افرادی زیادی می‌رساند. یک پیشنهاد وسوسه انگیز در پیام کوتاه خود بگنجانید و آن را برای مخاطبین هدف خود ارسال کنید و سپس شاهد افزایش فروش و افزایش آگهی از برند خود باشید.

۳. با پیامک مشتریان را وفادار کنید!

۳. با پیامک مشتریان را وفادار کنید!

هزینه‌ی حفظ مشتریان فعلی به مراتب پایین‌تر از جذب مشتریان جدید است. یک تکنیک فوق‌العاده برای فروش بیشتر به کمک پیامک، ایجاد یک ارتباط مؤثر با مشتریان فعلی است. این ارتباط کلید اصلی وفادارسازی آنها برای طولانی مدت است. بازاریابی پیامکی هنگام ایجاد این روابط  مؤثر می‌تواند سود زیادی برای شما داشته باشد. در پیامک شما با به طور مستقیم و تک‌به‌تک با مشتریان خود صحبت می‌کنید و به سادگی حتی با ذکر نام آنها در یک پیام تشکر ساده که  پس از خرید برایشان ارسال می‌کنید، می‌توانید به آنها نشان دهید که چقدر برایشان اهمیت قائل هستید. اینکار باعث ایجاد صمیمیت افراد با برند شما شود و سپس تنها کافیست آنها را از  پیشنهادات و یا شارژ محصولات جدید خود مطلع کنید تا شاهد حضور آنها در فروشگاه خود باشید. بازاریابی پیامکی روشی آسان، سریع و قابل اعتماد برای برقراری ارتباط با همه‌ی مشتریان شماست.

۴. با پیامک سریع و مؤثر عمل کنید!

همه می‌دانند که وقت طلاست! شما همیشه فرصت این را ندارید که  به فکر روش‌های اطلاع رسانی و بازاریابی فوری برای فروش محصولات جدید یا کمپینی که تازه راه‌اندازی کرده‌اید باشید، چون در مواقع حساس اینچنینی با فشار روانی‌ای که روی شماست نمی‌توانید خلاقانه‌ترین تصمیمات را بگیرید. در این مواقع ارسال پیامک یک صرفه‌جویی بزرگ در زمان است. بازاریابی پیامکی به شما امکان می‌دهد که روی سایر زمینه‌ها و تصمیمات کسب‌وکار خود تمرکز کنید، چون در پنل‌هایی مثل پنل پیامک آموت می‌توانید پیام‌هایی را از قبل آماده کنید و زمان انتشار آنها را نیز تنظیم کنید و با خیال راحت به سراغ مابقی کارهای مهم خود بروید. این یک مزیت بزرگ برای مدیریت زمان است که هر کسب‌وکاری برای بروز خلاقیت به آن نیاز دارد.

پیامک بیشترین نرخ بازدید

همانطور که دیدیم:

در این مقاله دیدیم که به کمک پنل پیامکی و امکانات بی‌نظیرش، می‌توانیم تکنیک‌هایی را برای فروش بیشتر بکار بگیریم و با ۴ تا از قدرتمندترین آنها نیز آشنا شدیم. فروش آنقدرها که فکرش را می‌کنید سخت نیست. در بسیاری مواقع می‌توانید با راهکارهایی هوشمندانه و حتی کم هزینه بیشترین بازخورد را بگیرید. اگر تصمیم‌تان را برای صعود به قله‌های موفقیت در فروش گرفته‌اید ما استفاده از پنل پیامکی آموت را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

امتیاز
5/5

لینک مقاله:

مشترک خبرنامه ما شوید.

23 پاسخ

 1. من از پیامک تبلیغاتی با استفاده از روش هایی که فرموده بودید استفاده کردم. خیلی باز خورد خوبی گرفتم و ازتون به شدت سپاسگذارم.

  1. میرهادی عزیز سلام
   بسیار خرسندیم که مطالب برایتان موثر و مفید واقع شده است.
   موفقیت شما افتخار ماست 🌹🙏

 2. سلام. من افتخار می کنم که یکی از کاربران آموت و اوج هستم. برای کسب و کارم هم از پنل پیامکی آموت و هم از سی آر ام اوج دارم استفاده می کنم.

  1. بهنام عزیز سلام
   همراهی شما طی این مدت، بزرگ‌ترین مشوق ما برای ادامه‌ی مسیر بوده است. از بودنتان سپاس‌گزاریم.❤🙏

 3. سلام. من تازه با دنیای اینترنت و … آشنا شدم. خیلی وارد نیستم. یک سری مشتری توی اینستاگرام دارم که طی این دو سال کار، ازم بارها خرید کردن. لیست شماره ای تقریبا 4 هزار تایی. من چطوری می تونم به اینا پیامک بفرستم. باید دونه دونه شماره وارد کنم یا این امکان هست یک تن رو برای همه در یک روز ارسال کرد. ممنون میشم راهنمایم کنید.

  1. بهاره عزیز سلام
   شما میتوانید از شماره ها خروجی اکسل گرفته و در پنل پیامکی آموت فایل مد نظر را ایمپورت کنید و از امکان ارسال گروهی استفاده نمایید.
   جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق لینک زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   https://www.amootsms.com/contactus

 4. تکنیک های خوبی بودند. دستتون درد نکنه که این مطالب مفید و ارزشمند رو به رایگان در اختیار ما میزارید.

  1. سیما عزیز سلام
   بسیار مفتخریم که از مطالب رضایت داشته اید.
   حمایت شما برایمان بسیار با ارزش است. ❤🙏

 5. سلام. من یک سوالی در رابط با همین پیام های تبلیغاتی دارم. آیا ارسال بیش از حد پیام تبلیغی باعث ایجاد مزاحمت نمیشه و این احتمال وجود داره که کلا زدگی برای مشتری به وجود بیاره؟

  1. رها عزیز سلام
   سوال شما زمانی صدق میکند که هیچ برنامه ای و هیچ تفکری پشت پیام های تبلیغاتی شما نباشد
   اما اگر پیام تبلیغاتیتان متناسب با رفع نیاز ، پوشش درد و راه اندازی یکی از کارهای مشتریانتان باشد هیچ مزاحمتی برایشان نخواهد داشت.

 6. ما بارها از تبلیغات پیامکی استفاده کردین و کمپین های خوبی رو هم راه اندازی کردیم که نتیجه اش خیلی عالی بوده.

  1. جناب مخلص عزیز سلام
   از اینکه مشتری ارزشمند ما هستید متشکریم 🌹🙌
   بسیار خرسندیم که از خدمات ما برای شما نتیجه بخش واقع شده

 7. سلام. من خیلی مشتاق شدم و پنل رایگانتون رو فعلا دارم تستی استفاده می کنم.
  بابت پشتیبانی خوبتون هم در واتساپ بی نهایت متشکرم.

  1. علیاری عزیز سلام
   سپاس از حمایت و همراهیتان
   همکاری با شما افتخار ماست 🙏❤

 8. ما در تیممون به یک کارشناس فروش برای بخش ارتباط با مشتریان نیاز داریم که بشه یک فرد علاقه مند رو در این حوزه آموزش بدیم. کاش برای این بخش هم دوره های آموزشی داشتید.
  با سپاس از سایت خوبتون.

  1. رحمان عزیز سلام
   بسیار خرسندیم که مطالب برای شما مفید واقع شده 🙏❤
   در خصوص ارتباط با مشتری حتما مطالب آموزشی بیشتری رو ارائه خواهیم کرد

 9. من در شرکت فروشگاهی آنلاین به عنوان کارآموز دارم فعالیت می کنم و بحث های دیجیتال مارکتینگ بسیار علاقه مندم.
  خیلی دوست دارم که به صورت تخصصی بخش ارسال پیام، نحوه نگارش متن پیام و ایجاد قلاب در پیام و … رو یاد بگیرم و به همین خاطر با سرچ به سایت خوب شما رسیدم که میشه گفت بهترین مطالب رو ارائه دادید.

  1. سلام محمد جان ، خوشحالیم که مطالب براتون مفید بوده. در ادامه حتما مطالب بیشتری رو برای شما عزیزان انتشار خواهیم داد.

 10. ممنون از مقالتون
  لطفا در مورد بازاریابی پیامکی بیشتر مقاله بزارید.

  1. بله حتما در آینده نزدیک صفحه جامعی در رابطه با بازاریابی پیامکی منتشر میکنیم.
   ممنون از توجهت فرهاد عزیز

 11. کیفیت خدمت رسانی بالا همراه با مشاوره تخصصی کمک کرد به افزایش فروشمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است
این یک عنوان است

بهترین مقالات

ورود
خرید پنل پیامک